Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
1. turnaj A, 24.9.2016, hřiště Astra
1. turnaj B, 10.9.2016, hřiště Slavia
2. turnaj A, 2.10.2016, hřiště Háje
2. turnaj B, 1.10.2016, hřiště ZŠ Burešova
3. turnaj A, 27.11.2016, hala Sokol Vršovice
3. turnaj B, 26.11.2016, hala Mělník
4. turnaj A, 25.2.2017, hala KZŠ Elijáš
4. turnaj B, 4.3.2017, hala Mělník
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia
5. turnaj B, 23.4.2017, hala Turnov
Krajské školní ligy
Michal Kotvald
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1977
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.3.2020
Koučovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.5. 17:00
AC128
Č.Budějovice - Zruč n.S.
27 : 27
30.4. 11:00
AC126
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
18 : 21
8.4. 17:00
AC114
Č.Budějovice - TJ D.Cerekev
31 : 26
25.3. 17:00
AC101
Č.Budějovice - Praha 4
28 : 37
18.3. 16:00
AC093
S.Vršovice - Č.Budějovice
34 : 27
11.3. 17:00
AC088
Č.Budějovice - TJ Lokomotiva Plzeň
19 : 31
5.3. 16:00
AC082
H.Brod - Č.Budějovice
37 : 25
25.2. 17:00
AC075
Č.Budějovice - Košutka
32 : 27
17.2. 19:00
AC071
Třeboň - Č.Budějovice
31 : 23
4.12. 13:00
AC060
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
25 : 22
26.11. 17:00
AC049
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
27 : 33
19.11. 17:00
AC048
TJ D.Cerekev - Č.Budějovice
27 : 25
12.11. 17:00
AC038
Č.Budějovice - Libčice n. Vlt.
12 : 18
5.11. 17:00
AC016
Č.Budějovice - H.Brod
26 : 28
22.10. 20:00
AC035
Praha 4 - Č.Budějovice
35 : 24
15.10. 17:00
AC027
Č.Budějovice - S.Vršovice
19 : 29
9.10. 17:30
AC022
TJ Lokomotiva Plzeň - Č.Budějovice
35 : 25
17.9. 17:00
AC005
Č.Budějovice - Třeboň
23 : 24
2.liga mladší dorostenci JČ
5.3. 14:00
AKA082
Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Loko Č.Budějovice
45 : 47
Český pohár mužů
10.9. 17:00
AM038
Č.Budějovice - Třeboň
26 : 27
27.8. 18:00
AM009
Milevsko - Č.Budějovice
17 : 34
KP muži
19.5. 20:00
HM018
Č.Budějovice B - Milevsko
32 : 16
13.5. 15:00
HM014
HBC Strakonice B - Č.Budějovice B
37 : 29
22.4. 18:00
HM024
Milevsko - Č.Budějovice B
23 : 21
20.4. 18:30
HM020
Č.Budějovice B - HBC Strakonice B
26 : 38
Předchozí kola
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia - výsledky
video
online
Slavia B - Astra
16 : 6
video
online
Háje A - S.Vršovice
15 : 10
video
online
Astra - Slavia A
11 : 20
video
online
S.Vršovice - Slavia B
8 : 16
video
online
Slavia A - Háje A
17 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
9 : 6
video
online
Slavia B - Háje A
13 : 14
video
online
S.Vršovice - Slavia A
5 : 27
video
online
Háje A - Astra
12 : 19
video
online
Slavia A - Slavia B
14 : 10
Tabulka střelců
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha A
90
Barbora Jiránková
Astra Praha
77
Alexandra Koubová
DHC Slavia Praha A
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Váchová
HC Háje A
15
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Adamová
TJ Turnov
18
Barbora Jiránková
Astra Praha
10
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.