Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Michal Kotvald
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1977
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.3.2020
Koučovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.5. 17:00
AC128
Č.Budějovice - Zruč n.S.
27 : 27
30.4. 11:00
AC126
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
18 : 21
8.4. 17:00
AC114
Č.Budějovice - TJ D.Cerekev
31 : 26
25.3. 17:00
AC101
Č.Budějovice - Praha 4
28 : 37
18.3. 16:00
AC093
S.Vršovice - Č.Budějovice
34 : 27
11.3. 17:00
AC088
Č.Budějovice - TJ Lokomotiva Plzeň
19 : 31
5.3. 16:00
AC082
H.Brod - Č.Budějovice
37 : 25
25.2. 17:00
AC075
Č.Budějovice - Košutka
32 : 27
17.2. 19:00
AC071
Třeboň - Č.Budějovice
31 : 23
4.12. 13:00
AC060
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
25 : 22
26.11. 17:00
AC049
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
27 : 33
19.11. 17:00
AC048
TJ D.Cerekev - Č.Budějovice
27 : 25
12.11. 17:00
AC038
Č.Budějovice - Libčice n. Vlt.
12 : 18
5.11. 17:00
AC016
Č.Budějovice - H.Brod
26 : 28
22.10. 20:00
AC035
Praha 4 - Č.Budějovice
35 : 24
15.10. 17:00
AC027
Č.Budějovice - S.Vršovice
19 : 29
9.10. 17:30
AC022
TJ Lokomotiva Plzeň - Č.Budějovice
35 : 25
17.9. 17:00
AC005
Č.Budějovice - Třeboň
23 : 24
2.liga mladší dorostenci JČ
5.3. 14:00
AKA082
Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Loko Č.Budějovice
45 : 47
Český pohár mužů
10.9. 17:00
AM038
Č.Budějovice - Třeboň
26 : 27
27.8. 18:00
AM009
Milevsko - Č.Budějovice
17 : 34
KP muži
19.5. 20:00
HM018
Č.Budějovice B - Milevsko
32 : 16
13.5. 15:00
HM014
HBC Strakonice B - Č.Budějovice B
37 : 29
22.4. 18:00
HM024
Milevsko - Č.Budějovice B
23 : 21
20.4. 18:30
HM020
Č.Budějovice B - HBC Strakonice B
26 : 38
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.