Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Štefan Boršický
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
13.9.2020
Koučovaná utkání
Český pohár žen
8.10. 16:00
AN015
SK Velká Bystřice - Otrokovice
37 : 24
Žákovská liga starších žaček
14.5. 15:50
AP289
Kobylisy II A - Otrokovice
20 : 16
14.5. 13:05
AP286
Otrokovice - S.Vršovice
17 : 6
14.5. 10:20
AP283
Poruba - Otrokovice
21 : 17
14.5. 08:30
AP281
Otrokovice - VŠ Plzeň A
15 : 11
8.4. 16:45
AP250
Otrokovice - Háje A
19 : 22
8.4. 14:55
AP248
Slavoj Žirovnice - Otrokovice
21 : 15
8.4. 12:10
AP245
Hvězda Cheb - Otrokovice
13 : 17
8.4. 10:20
AP243
Otrokovice - Kobylisy II B
28 : 7
11.3. 16:00
AP169
Kunovice - Otrokovice
21 : 15
11.3. 13:00
AP166
Otrokovice - Slavia
16 : 26
11.3. 10:00
AP163
Ostrava-Zábřeh - Otrokovice
13 : 22
11.3. 08:00
AP161
Otrokovice - Strakonice
24 : 12
11.2. 17:00
AP130
Otrokovice - SC Bohumín
14 : 16
11.2. 15:00
AP128
J.Hradec - Otrokovice
12 : 14
11.2. 12:00
AP125
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
19 : 11
11.2. 10:00
AP123
Otrokovice - DHK Pardubice A
19 : 19
14.1. 15:50
AP089
TJ Turnov - Otrokovice
4 : 22
14.1. 13:05
AP086
Otrokovice - Písek A
17 : 19
14.1. 10:20
AP083
Bohunice - Otrokovice
18 : 17
14.1. 08:30
AP081
Otrokovice - DHC Plzeň A
7 : 16
4.12. 17:00
AP010
Otrokovice - Zlín A
16 : 25
4.12. 15:00
AP008
DHK Most - Otrokovice
15 : 11
4.12. 10:00
AP003
Otrokovice - Házená Mělník
24 : 8
1.liga ženy
6.5. 13:00
AR132
Otrokovice - Kunovice
28 : 20
30.4. 16:30
AR122
Zlín B - Otrokovice
29 : 23
22.4. 13:00
AR119
Otrokovice - Olomouc B
27 : 33
9.4. 13:00
AR111
Kobylisy - Otrokovice
35 : 30
2.4. 13:00
AR106
Otrokovice - S.Vršovice
32 : 23
26.3. 13:00
AR100
Sokol V. Meziříčí - Otrokovice
29 : 32
Další
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.