Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jindřiška Ochmannová
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1972
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.2.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
13.5. 16:00
AP269
DHK Zora Olomouc - Ostrava-Zábřeh
38 : 25
13.5. 13:00
AP266
DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň A
25 : 31
13.5. 10:00
AP263
Hvězda Cheb - DHK Zora Olomouc
10 : 20
13.5. 08:00
AP261
DHK Most - DHK Zora Olomouc
12 : 19
9.4. 16:20
AP219
DHK Zora Olomouc - Písek A
27 : 17
9.4. 14:30
AP217
Slavia - DHK Zora Olomouc
35 : 15
9.4. 12:40
AP215
DHK Zora Olomouc - Poruba
32 : 27
9.4. 09:55
AP212
Házená Mělník - DHK Zora Olomouc
8 : 26
12.3. 16:40
AP160
DHK Zora Olomouc - S.Vršovice
31 : 19
12.3. 14:55
AP158
TJ Turnov - DHK Zora Olomouc
6 : 39
12.3. 12:10
AP155
Zlín A - DHK Zora Olomouc
26 : 19
12.3. 10:20
AP153
DHK Zora Olomouc - Kobylisy II B
36 : 7
11.2. 16:00
AP129
DHK Zora Olomouc - DHK Pardubice A
24 : 25
11.2. 14:00
AP127
SC Bohumín - DHK Zora Olomouc
13 : 26
11.2. 12:00
AP125
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
19 : 11
11.2. 09:00
AP122
J.Hradec - DHK Zora Olomouc
14 : 15
ZL starší žačky
6.5. 14:00
ZE055
Žeravice - DHK Zora Olomouc
14 : 24
1.4. 10:30
ZE041
DHK Zora Olomouc - Kunovice
31 : 23
25.3. 09:00
ZE040
DHK Zora Olomouc - Zlín B
31 : 28
18.3. 15:45
ZE034
Zlín A - DHK Zora Olomouc
31 : 24
5.11. 12:00
ZE027
DHK Zora Olomouc - Žeravice
28 : 21
23.10. 09:00
ZE020
DHK Zora Olomouc - DHK Zora Olomouc B
27 : 18
15.10. 11:30
ZE013
Kunovice - DHK Zora Olomouc
26 : 19
24.9. 10:30
ZE006
DHK Zora Olomouc - Zlín A
26 : 33
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.