Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
1. turnaj A, 24.9.2016, hřiště Astra
1. turnaj B, 10.9.2016, hřiště Slavia
2. turnaj A, 2.10.2016, hřiště Háje
2. turnaj B, 1.10.2016, hřiště ZŠ Burešova
3. turnaj A, 27.11.2016, hala Sokol Vršovice
3. turnaj B, 26.11.2016, hala Mělník
4. turnaj A, 25.2.2017, hala KZŠ Elijáš
4. turnaj B, 4.3.2017, hala Mělník
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia
5. turnaj B, 23.4.2017, hala Turnov
Krajské školní ligy
Pavel Vrzáček
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1970
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.4.2018
Koučovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.5. 17:00
AC128
Č.Budějovice - Zruč n.S.
27 : 27
29.4. 18:00
AC125
Zruč n.S. - TJ D.Cerekev
31 : 13
23.4. 17:00
AC117
Libčice n. Vlt. - Zruč n.S.
35 : 15
8.4. 18:00
AC112
Zruč n.S. - Praha 4
22 : 31
1.4. 16:00
AC106
S.Vršovice - Zruč n.S.
33 : 21
25.3. 18:00
AC099
Zruč n.S. - TJ Lokomotiva Plzeň
27 : 30
19.3. 17:00
AC095
H.Brod - Zruč n.S.
31 : 22
12.3. 11:00
AC086
Zruč n.S. - Košutka
18 : 17
4.3. 18:00
AC084
Třeboň - Zruč n.S.
26 : 21
26.2. 11:00
AC073
Zruč n.S. - VŠ Plzeň
30 : 28
19.2. 11:00
AC072
Zruč n.S. - Sezimovo Ústí
29 : 18
11.12. 11:00
AC062
Zruč n.S. - Č.Budějovice
32 : 28
3.12. 17:00
AC059
TJ D.Cerekev - Zruč n.S.
30 : 34
27.11. 11:00
AC051
Zruč n.S. - Libčice n. Vlt.
20 : 33
20.11. 17:30
AC046
Praha 4 - Zruč n.S.
33 : 32
13.11. 11:00
AC040
Zruč n.S. - S.Vršovice
22 : 33
23.10. 15:30
AC033
TJ Lokomotiva Plzeň - Zruč n.S.
30 : 14
15.10. 18:00
AC029
Zruč n.S. - H.Brod
18 : 30
8.10. 17:00
AC020
Košutka - Zruč n.S.
31 : 23
1.10. 18:00
AC018
Zruč n.S. - Třeboň
24 : 22
25.9. 16:00
AC007
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
33 : 25
18.9. 10:45
AC006
Sezimovo Ústí - Zruč n.S.
25 : 21
Český pohár mužů
7.9. 19:30
AM039
Slavia - Zruč n.S.
35 : 27
27.8. 15:00
AM012
Kutná Hora - Zruč n.S.
23 : 26
Předchozí kola
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia - výsledky
video
online
Slavia B - Astra
16 : 6
video
online
Háje A - S.Vršovice
15 : 10
video
online
Astra - Slavia A
11 : 20
video
online
S.Vršovice - Slavia B
8 : 16
video
online
Slavia A - Háje A
17 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
9 : 6
video
online
Slavia B - Háje A
13 : 14
video
online
S.Vršovice - Slavia A
5 : 27
video
online
Háje A - Astra
12 : 19
video
online
Slavia A - Slavia B
14 : 10
Tabulka střelců
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha A
90
Barbora Jiránková
Astra Praha
77
Alexandra Koubová
DHC Slavia Praha A
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Váchová
HC Háje A
15
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Adamová
TJ Turnov
18
Barbora Jiránková
Astra Praha
10
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.