Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jindřich Dyk
Mateřský klub
Sokol Bolevec
Rok narození
1974
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.8.2020
Koučovaná utkání
2 liga muži JZČ
7.5. 16:30
AC127
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
32 : 20
29.4. 14:30
AC121
TJ Lokomotiva Plzeň - VŠ Plzeň
25 : 21
23.4. 16:00
AC115
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
28 : 23
9.4. 18:00
AC109
H.Brod - VŠ Plzeň
21 : 28
2.4. 16:00
AC103
VŠ Plzeň - TJ D.Cerekev
33 : 27
25.3. 17:00
AC097
Košutka - VŠ Plzeň
33 : 22
19.3. 16:00
AC091
VŠ Plzeň - Libčice n. Vlt.
22 : 21
11.3. 18:00
AC085
Třeboň - VŠ Plzeň
30 : 20
5.3. 16:00
AC079
VŠ Plzeň - Praha 4
20 : 33
26.2. 11:00
AC073
Zruč n.S. - VŠ Plzeň
30 : 28
19.2. 16:00
AC067
VŠ Plzeň - S.Vršovice
24 : 33
11.12. 10:45
AC061
Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň
19 : 25
4.12. 16:00
AC055
VŠ Plzeň - TJ Lokomotiva Plzeň
23 : 25
26.11. 17:00
AC049
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
27 : 33
20.11. 16:00
AC043
VŠ Plzeň - H.Brod
29 : 25
12.11. 17:00
AC037
TJ D.Cerekev - VŠ Plzeň
20 : 28
23.10. 16:00
AC031
VŠ Plzeň - Košutka
25 : 25
16.10. 17:00
AC025
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
17 : 18
9.10. 16:00
AC019
VŠ Plzeň - Třeboň
33 : 22
25.9. 16:00
AC007
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
33 : 25
17.9. 11:00
AC001
S.Vršovice - VŠ Plzeň
23 : 19
Český pohár mužů
11.9. 17:30
AM041
VŠ Plzeň - HBC Strakonice 1921
22 : 34
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.