Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
1. turnaj A, 24.9.2016, hřiště Astra
1. turnaj B, 10.9.2016, hřiště Slavia
2. turnaj A, 2.10.2016, hřiště Háje
2. turnaj B, 1.10.2016, hřiště ZŠ Burešova
3. turnaj A, 27.11.2016, hala Sokol Vršovice
3. turnaj B, 26.11.2016, hala Mělník
4. turnaj A, 25.2.2017, hala KZŠ Elijáš
4. turnaj B, 4.3.2017, hala Mělník
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia
5. turnaj B, 23.4.2017, hala Turnov
Krajské školní ligy
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Adéla Váchová
HC Háje A
15
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
7
Eliška Líbalová
Astra Praha
6
Barbora Jiránková
Astra Praha
6
Markéta Cabalková
HC Háje A
5
Veronika Dvořáková
DHC Slavia Praha B
4
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha A
4
Eliška Adameková
Astra Praha
4
Anna Šillerová
Sokol Vršovice
3
Barbora Rachová
DHC Slavia Praha B
3
Sandra Müllerová
DHC Slavia Praha A
3
Jana Jindrová
Sokol Kobylisy II A
3
Anna Čapková
DHK Lokomotiva Liberec
3
Lucie Maršíková
Sokol Kobylisy II A
2
Kristýna Linková
Sokol Kobylisy II B
2
Tereza Kubánková
Sokol Kobylisy II A
2
Adéla Jurčíková
Sokol Kobylisy II A
2
Nikol Chládková
Sokol Kobylisy II B
2
Markéta Ešnerová
Sokol Kobylisy II B
2
Tereza Dolanská
Sokol Kobylisy II A
2
Barbora Cajsková
DHC Slavia Praha A
2
Iulia Stefan Borcan
DHC Slavia Praha A
2
Barbora Adamová
TJ Turnov
2
Viktorie Vrbková
Sokol Kobylisy II B
1
Anna Víšková
TJ Turnov
1
Anna Vaňousová
Sokol Kobylisy II A
1
Iveta Treperová
DHC Slavia Praha B
1
Lucie Šubrtová
Házená Mělník
1
Karolína Soukupová
HC Háje A
1
Hana Rybáková
TJ Turnov
1
Denisa Ondroušková
DHC Slavia Praha A
1
Markéta Nejedlá
Sokol Kobylisy II A
1
Zuzana Mihulová
Sokol Kobylisy II A
1
Johana Matějíčková
Sokol Kobylisy II B
1
Johana Matějíčková
Sokol Kobylisy II A
1
Viktorie Krátká
Sokol Vršovice
1
Adéla Jurčíková
Sokol Kobylisy II B
1
Anna Jestříbková
DHC Slavia Praha A
1
Veronika Janušová
DHC Slavia Praha A
1
Další
Předchozí kola
2. turnaj B, 1.10.2016, hřiště ZŠ Burešova - výsledky
video
online
Slavia B - Kobylisy II A
10 : 7
video
online
Házená Mělník - DHK Loko Liberec
8 : 13
video
online
Kobylisy II A - TJ Turnov
20 : 6
video
online
DHK Loko Liberec - Slavia B
3 : 24
video
online
TJ Turnov - Házená Mělník
12 : 5
video
online
Kobylisy II A - DHK Loko Liberec
24 : 8
video
online
Slavia B - Házená Mělník
21 : 9
video
online
DHK Loko Liberec - TJ Turnov
14 : 18
video
online
Házená Mělník - Kobylisy II A
0 : 17
video
online
TJ Turnov - Slavia B
2 : 19
2. turnaj B, 1.10.2016, hřiště ZŠ Burešova - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia B
4
4
0
0
74 : 21
8
2
Kobylisy II A
4
3
0
1
68 : 24
6
3
TJ Turnov
4
2
0
2
38 : 58
4
4
DHK Loko Liberec
4
1
0
3
38 : 74
2
5
Házená Mělník
4
0
0
4
22 : 63
0
Tabulka střelců
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha A
90
Barbora Jiránková
Astra Praha
77
Alexandra Koubová
DHC Slavia Praha A
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Váchová
HC Háje A
15
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Adamová
TJ Turnov
18
Barbora Jiránková
Astra Praha
10
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.