Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Pavla Skružná
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
13.11. 11:00
AC040
Zruč n.S. - S.Vršovice
22 : 33
2.liga muži SVČ
10.12. 17:00
AD064
Sokol Úvaly - Ml. Boleslav
26 : 28
10.12. 10:45
AD062
Kolín - 1.HC Pardubice
28 : 29
2.liga mladší dorostenci SČ
10.12. 15:00
AKB064
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá p.B.
27 : 30
13.11. 09:00
AKB040
TJ Sparta Kutná Hora - Vršovice B
24 : 29
Český pohár mužů
27.8. 10:30
AM011
Kolín - Slavia
26 : 28
Český pohár žen
17.11. 18:15
AN021
Slavia VŠ Plzeň - Sokol Písek
19 : 23
2.liga ženy - západ
28.9. 12:00
AS018
S.Vršovice B - Kobylisy B
22 : 30
1.liga starší dorostenky - západ
18.9. 13:00
AUA005
Slavia - Kobylisy
32 : 30
Přebor Prahy žen
11.6. 15:00
BB084
Mělník - SVŠ PLZEŇ B
16 : 22
21.5. 15:00
BB057
Mělník - Astra C
18 : 17
14.5. 14:30
BB065
Mělník - Astra B
19 : 22
23.4. 15:00
BB054
Mělník - Praha 4
14 : 13
11.9. 16:00
BB003
Mělník - Radlice
22 : 26
Přebor starších žáků
28.5. 15:00
CN079
Házená Mělník 03 - Příbram
35 : 8
28.5. 13:00
CN059
Házená Mělník 02 - Jičín
33 : 32
11.9. 14:00
CN002
Házená Mělník 02 - Házená Mělník 03
39 : 15
Společná regionální liga mužů
14.5. 17:00
CR035
Wendy Mělník - S.Vršovice B
32 : 23
23.4. 18:00
CR025
S.Vršovice B - Ledeč n.S.
27 : 27
28.9. 10:00
CR009
S.Vršovice B - HK B Most
21 : 21
10.9. 16:00
CR001
Wendy Mělník - Ledeč n.S.
20 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.