Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
13.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
25.3. 17:00
AC101
Č.Budějovice - Praha 4
28 : 37
20.11. 17:30
AC046
Praha 4 - Zruč n.S.
33 : 32
22.10. 15:00
AC034
S.Vršovice - Sezimovo Ústí
40 : 20
15.10. 17:00
AC026
TJ D.Cerekev - Praha 4
28 : 33
9.10. 18:00
AC021
H.Brod - Sezimovo Ústí
33 : 24
17.9. 17:30
AC002
Praha 4 - TJ Lokomotiva Plzeň
21 : 27
2.liga muži SVČ
7.5. 17:30
AD128
1.HC Pardubice - Kolín
31 : 19
4.12. 17:30
AD060
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
26 : 17
3.12. 10:00
AD056
Dukla B - L.Vršovice
36 : 15
1.10. 10:45
AD018
Kolín - Jablonec
15 : 16
1.liga starší dorostenci
3.12. 14:00
AG056
Dukla - Kopřivnice
45 : 11
2.liga starší dorostenci Č
7.5. 13:30
AH128
1.HC Pardubice - ZJ Kovofiniš Ledeč
32 : 23
15.10. 15:00
AH026
TJ D.Cerekev - Náchod
21 : 37
1.liga mladší dorostenci
3.12. 12:00
AJ056
Dukla - Kopřivnice
33 : 33
2.liga mladší dorostenci JČ
22.10. 13:00
AKA034
Sokol Vršovice A - HBC Strakonice
31 : 22
9.10. 16:00
AKA021
Jiskra Havlíčkův Brod - HBC Strakonice
20 : 30
2.liga mladší dorostenci SČ
7.5. 15:30
AKB128
1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
30 : 38
4.12. 15:30
AKB060
1.HC Pardubice - HSK Tygři Ústí n.L.
35 : 20
22.10. 17:00
AKB034
Vršovice B - HSK Tygři Ústí n.L.
36 : 19
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AM056
Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 34
10.9. 17:00
AM038
Č.Budějovice - Třeboň
26 : 27
27.8. 18:00
AM009
Milevsko - Č.Budějovice
17 : 34
Žákovská liga starších žáků
20.5. 16:15
AO280
Handball Brno - Pepino SKP Fr.-Místek A
20 : 28
20.5. 15:20
AO279
Házená Mělník - V. Bystřice A
23 : 23
20.5. 14:25
AO278
Pardubice - Handball Brno
18 : 30
20.5. 13:30
AO277
Pepino SKP Fr.-Místek A - Házená Mělník
25 : 13
20.5. 12:35
AO276
V. Bystřice A - Pardubice
29 : 7
20.5. 11:40
AO275
Házená Mělník - Handball Brno
27 : 20
20.5. 09:50
AO273
Handball Brno - V. Bystřice A
20 : 26
29.4. 17:30
AO230
HBC Strakonice - Dukla B
15 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Chodov C - Tamburello
34 : 26
video
online
Praha 4 "B" - L.Vršovice B
34 : 29
video
online
Všenory - AC Sparta
26 : 21
video
online
Čambavamba - Slavia B
21 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Čambavamba
14
11
0
3
413 : 337
22
2
Praha 4 "B"
14
10
0
4
404 : 354
20
3
Chodov C
14
9
1
4
381 : 345
19
4
Slavia B
14
8
0
6
371 : 352
16
5
Všenory
14
6
0
8
342 : 384
12
6
AC Sparta
14
6
0
8
318 : 351
12
7
Tamburello
14
4
1
9
347 : 371
9
8
L.Vršovice B
14
1
0
13
317 : 399
2
Tabulka střelců
Ondřej Hons
Tamburello Praha
109
Lukáš Friedel
SK Praha 4 B
96
Radek Seidl
SK Praha 4 B
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Hons
Tamburello Praha
25
Lukáš Friedel
SK Praha 4 B
23
Pavel Černý
HC Čambavamba
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Novák
TJ JM Chodov C
26
Tomáš Fried
Tamburello Praha
22
Ondřej Hons
Tamburello Praha
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.