Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
13.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
25.3. 17:00
AC101
Č.Budějovice - Praha 4
28 : 37
20.11. 17:30
AC046
Praha 4 - Zruč n.S.
33 : 32
22.10. 15:00
AC034
S.Vršovice - Sezimovo Ústí
40 : 20
15.10. 17:00
AC026
TJ D.Cerekev - Praha 4
28 : 33
9.10. 18:00
AC021
H.Brod - Sezimovo Ústí
33 : 24
17.9. 17:30
AC002
Praha 4 - TJ Lokomotiva Plzeň
21 : 27
2.liga muži SVČ
7.5. 17:30
AD128
1.HC Pardubice - Kolín
31 : 19
4.12. 17:30
AD060
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
26 : 17
3.12. 10:00
AD056
Dukla B - L.Vršovice
36 : 15
1.10. 10:45
AD018
Kolín - Jablonec
15 : 16
1.liga starší dorostenci
3.12. 14:00
AG056
Dukla - Kopřivnice
45 : 11
2.liga starší dorostenci Č
7.5. 13:30
AH128
1.HC Pardubice - ZJ Kovofiniš Ledeč
32 : 23
15.10. 15:00
AH026
TJ D.Cerekev - Náchod
21 : 37
1.liga mladší dorostenci
3.12. 12:00
AJ056
Dukla - Kopřivnice
33 : 33
2.liga mladší dorostenci JČ
22.10. 13:00
AKA034
Sokol Vršovice A - HBC Strakonice
31 : 22
9.10. 16:00
AKA021
Jiskra Havlíčkův Brod - HBC Strakonice
20 : 30
2.liga mladší dorostenci SČ
7.5. 15:30
AKB128
1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
30 : 38
4.12. 15:30
AKB060
1.HC Pardubice - HSK Tygři Ústí n.L.
35 : 20
22.10. 17:00
AKB034
Vršovice B - HSK Tygři Ústí n.L.
36 : 19
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AM056
Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 34
10.9. 17:00
AM038
Č.Budějovice - Třeboň
26 : 27
27.8. 18:00
AM009
Milevsko - Č.Budějovice
17 : 34
Žákovská liga starších žáků
20.5. 16:15
AO280
Handball Brno - Pepino SKP Fr.-Místek A
20 : 28
20.5. 15:20
AO279
Házená Mělník - V. Bystřice A
23 : 23
20.5. 14:25
AO278
Pardubice - Handball Brno
18 : 30
20.5. 13:30
AO277
Pepino SKP Fr.-Místek A - Házená Mělník
25 : 13
20.5. 12:35
AO276
V. Bystřice A - Pardubice
29 : 7
20.5. 11:40
AO275
Házená Mělník - Handball Brno
27 : 20
20.5. 09:50
AO273
Handball Brno - V. Bystřice A
20 : 26
29.4. 17:30
AO230
HBC Strakonice - Dukla B
15 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj, 10.6.2017, hřiště Všenory - výsledky
video
online
Dukla B - Všenory
nezadáno
video
online
Chodov - Všenory
nezadáno
video
online
Všenory - Dukla A
nezadáno
video
online
S.Vršovice - Všenory
nezadáno
video
online
Všenory - L.Vršovice
nezadáno
video
online
L.Vršovice - Chodov
9 : 12
video
online
S.Vršovice - Dukla A
8 : 22
video
online
S.Vršovice - Dukla B
7 : 22
video
online
Dukla A - L.Vršovice
26 : 11
video
online
Dukla B - Chodov
30 : 14
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice
8 : 16
video
online
Dukla A - Chodov
33 : 20
video
online
L.Vršovice - Dukla B
11 : 27
video
online
Dukla A - Dukla B
15 : 16
video
online
Chodov - S.Vršovice
24 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
20
18
1
1
435 : 207
37
2
Dukla A
20
17
1
2
469 : 226
35
3
Dukla C
20
12
0
8
313 : 268
24
4
Chodov
20
5
1
14
255 : 408
11
5
L.Vršovice
20
3
1
16
203 : 396
7
6
S.Vršovice
20
2
2
16
179 : 349
6
7
Všenory
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Kvido Jakubů
Lokomotiva Vršovice
146
Martin Rakouský
Dukla Praha B
122
Jiří Rakouský
Dukla Praha B
122
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kvido Jakubů
Lokomotiva Vršovice
15
Marek Stoklasa
Sokol Vršovice
14
Dan Erebai
Dukla Praha C
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karel Zajíc
TJ JM Chodov
28
Pavel Kohout
Lokomotiva Vršovice
16
Vojtěch Müller
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.