Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
13.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
25.3. 17:00
AC101
Č.Budějovice - Praha 4
28 : 37
20.11. 17:30
AC046
Praha 4 - Zruč n.S.
33 : 32
22.10. 15:00
AC034
S.Vršovice - Sezimovo Ústí
40 : 20
15.10. 17:00
AC026
TJ D.Cerekev - Praha 4
28 : 33
9.10. 18:00
AC021
H.Brod - Sezimovo Ústí
33 : 24
17.9. 17:30
AC002
Praha 4 - TJ Lokomotiva Plzeň
21 : 27
2.liga muži SVČ
7.5. 17:30
AD128
1.HC Pardubice - Kolín
31 : 19
4.12. 17:30
AD060
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
26 : 17
3.12. 10:00
AD056
Dukla B - L.Vršovice
36 : 15
1.10. 10:45
AD018
Kolín - Jablonec
15 : 16
1.liga starší dorostenci
3.12. 14:00
AG056
Dukla - Kopřivnice
45 : 11
2.liga starší dorostenci Č
7.5. 13:30
AH128
1.HC Pardubice - ZJ Kovofiniš Ledeč
32 : 23
15.10. 15:00
AH026
TJ D.Cerekev - Náchod
21 : 37
1.liga mladší dorostenci
3.12. 12:00
AJ056
Dukla - Kopřivnice
33 : 33
2.liga mladší dorostenci JČ
22.10. 13:00
AKA034
Sokol Vršovice A - HBC Strakonice
31 : 22
9.10. 16:00
AKA021
Jiskra Havlíčkův Brod - HBC Strakonice
20 : 30
2.liga mladší dorostenci SČ
7.5. 15:30
AKB128
1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
30 : 38
4.12. 15:30
AKB060
1.HC Pardubice - HSK Tygři Ústí n.L.
35 : 20
22.10. 17:00
AKB034
Vršovice B - HSK Tygři Ústí n.L.
36 : 19
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AM056
Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 34
10.9. 17:00
AM038
Č.Budějovice - Třeboň
26 : 27
27.8. 18:00
AM009
Milevsko - Č.Budějovice
17 : 34
Žákovská liga starších žáků
20.5. 16:15
AO280
Handball Brno - Pepino SKP Fr.-Místek A
20 : 28
20.5. 15:20
AO279
Házená Mělník - V. Bystřice A
23 : 23
20.5. 14:25
AO278
Pardubice - Handball Brno
18 : 30
20.5. 13:30
AO277
Pepino SKP Fr.-Místek A - Házená Mělník
25 : 13
20.5. 12:35
AO276
V. Bystřice A - Pardubice
29 : 7
20.5. 11:40
AO275
Házená Mělník - Handball Brno
27 : 20
20.5. 09:50
AO273
Handball Brno - V. Bystřice A
20 : 26
29.4. 17:30
AO230
HBC Strakonice - Dukla B
15 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
4. turnaj B, 27.11.2016, hala Mělník - výsledky
video
online
Házená Mělník - Sokol Bělá
11 : 12
video
online
TJ Turnov - Háje B
4 : 13
video
online
Sokol Bělá - Kobylisy II B
17 : 14
video
online
Háje B - Házená Mělník
12 : 8
video
online
Kobylisy II B - TJ Turnov
12 : 8
video
online
Sokol Bělá - Háje B
6 : 20
video
online
Házená Mělník - TJ Turnov
12 : 4
video
online
Háje B - Kobylisy II B
13 : 17
video
online
TJ Turnov - Sokol Bělá
11 : 14
video
online
Házená Mělník - Kobylisy II B
11 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje B
20
15
1
4
284 : 194
31
2
Kobylisy II B
20
13
2
5
289 : 238
28
3
Házená Mělník
20
9
2
9
222 : 227
20
4
Sokol Bělá
20
8
4
8
256 : 272
20
5
TJ Turnov
20
0
1
19
168 : 288
1
Tabulka střelců
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
85
Tereza Vostárková
DHC Slavia Praha
68
Lucie Přívratská
HC Háje B
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Kaiserová
HC Háje A
20
Lucie Přívratská
HC Háje B
19
Tereza Vostárková
DHC Slavia Praha
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Kuličová
Házená Mělník
14
Veronika Šejnohová
Házená Mělník
12
Julie Slavíčková
HC Háje A
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.