Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Rozpis soutěže
Jaro
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
13.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
25.3. 17:00
AC101
Č.Budějovice - Praha 4
28 : 37
20.11. 17:30
AC046
Praha 4 - Zruč n.S.
33 : 32
22.10. 15:00
AC034
S.Vršovice - Sezimovo Ústí
40 : 20
15.10. 17:00
AC026
TJ D.Cerekev - Praha 4
28 : 33
9.10. 18:00
AC021
H.Brod - Sezimovo Ústí
33 : 24
17.9. 17:30
AC002
Praha 4 - TJ Lokomotiva Plzeň
21 : 27
2.liga muži SVČ
7.5. 17:30
AD128
1.HC Pardubice - Kolín
31 : 19
4.12. 17:30
AD060
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
26 : 17
3.12. 10:00
AD056
Dukla B - L.Vršovice
36 : 15
1.10. 10:45
AD018
Kolín - Jablonec
15 : 16
1.liga starší dorostenci
3.12. 14:00
AG056
Dukla - Kopřivnice
45 : 11
2.liga starší dorostenci Č
7.5. 13:30
AH128
1.HC Pardubice - ZJ Kovofiniš Ledeč
32 : 23
15.10. 15:00
AH026
TJ D.Cerekev - Náchod
21 : 37
1.liga mladší dorostenci
3.12. 12:00
AJ056
Dukla - Kopřivnice
33 : 33
2.liga mladší dorostenci JČ
22.10. 13:00
AKA034
Sokol Vršovice A - HBC Strakonice
31 : 22
9.10. 16:00
AKA021
Jiskra Havlíčkův Brod - HBC Strakonice
20 : 30
2.liga mladší dorostenci SČ
7.5. 15:30
AKB128
1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
30 : 38
4.12. 15:30
AKB060
1.HC Pardubice - HSK Tygři Ústí n.L.
35 : 20
22.10. 17:00
AKB034
Vršovice B - HSK Tygři Ústí n.L.
36 : 19
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AM056
Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 34
10.9. 17:00
AM038
Č.Budějovice - Třeboň
26 : 27
27.8. 18:00
AM009
Milevsko - Č.Budějovice
17 : 34
Žákovská liga starších žáků
20.5. 16:15
AO280
Handball Brno - Pepino SKP Fr.-Místek A
20 : 28
20.5. 15:20
AO279
Házená Mělník - V. Bystřice A
23 : 23
20.5. 14:25
AO278
Pardubice - Handball Brno
18 : 30
20.5. 13:30
AO277
Pepino SKP Fr.-Místek A - Házená Mělník
25 : 13
20.5. 12:35
AO276
V. Bystřice A - Pardubice
29 : 7
20.5. 11:40
AO275
Házená Mělník - Handball Brno
27 : 20
20.5. 09:50
AO273
Handball Brno - V. Bystřice A
20 : 26
29.4. 17:30
AO230
HBC Strakonice - Dukla B
15 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
3. turnaj, 20.5.2017, hřiště Háje - výsledky
video
online
Háje - S.Vršovice
13 : 12
video
online
Slavia - Sokol Bělá
18 : 7
video
online
S.Vršovice - TJ Turnov
12 : 7
video
online
Sokol Bělá - Háje
9 : 21
video
online
TJ Turnov - Slavia
3 : 19
video
online
S.Vršovice - Sokol Bělá
13 : 11
video
online
Háje - Slavia
12 : 12
video
online
Sokol Bělá - TJ Turnov
18 : 11
video
online
Slavia - S.Vršovice
21 : 8
video
online
TJ Turnov - Háje
7 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
12
10
1
1
189 : 100
21
2
Háje
12
10
1
1
163 : 113
21
3
Sokol Bělá
12
5
0
7
141 : 164
10
4
S.Vršovice
12
4
0
8
132 : 148
8
5
TJ Turnov
12
0
0
12
92 : 192
0
Tabulka střelců
Michaela Brezová
Sokol Vršovice
43
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
37
Lucie Přívratská
HC Háje
36
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Přívratská
HC Háje
11
Denisa Hrabětová
HC Háje
8
Sára Kastnerová
TJ Sokol Bělá p.B.
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
8
Anežka Vítková
TJ Sokol Bělá p.B.
6
Anna Svobodová
TJ Turnov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.