Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
5.5. 19:00
AA186
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 30
23.4. 10:30
AA161
Cement Hranice - Tatran Litovel
29 : 22
1.liga muži
7.5. 15:00
AB129
HC Zlín - Jičín "B"
32 : 28
22.4. 16:00
AB118
Náchod - Jičín "B"
33 : 26
9.4. 17:00
AB111
Jičín "B" - Chodov
27 : 25
12.3. 16:00
AB089
HC Zlín - Chodov
25 : 30
19.2. 17:00
AB068
Sokol Ostrava - Náchod
30 : 29
26.11. 17:30
AB049
SK Velká Bystřice - Dvůr Králové
35 : 20
13.11. 11:00
AB040
HK Bystřice p.H. - Chodov
33 : 31
2.liga muži SVČ
22.4. 18:00
AD118
Náchod "B" - Jablonec
28 : 26
2.liga muži JM
26.2. 17:00
AE074
Telnice - Hustopeče
31 : 41
4.12. 11:00
AE060
Napajedla - Telnice
37 : 25
2.liga muži SM
9.10. 10:30
AF024
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
33 : 34
24.9. 17:00
AF012
Holešov-Přerov - SK Velká Bystřice B
29 : 23
1.liga starší dorostenci
9.4. 15:00
AG111
Jičín - Dukla
19 : 33
5.3. 18:00
AG082
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 22
19.2. 15:00
AG068
Sokol Ostrava - Zubří
24 : 38
2.liga starší dorostenci JM
13.11. 09:00
AIA040
HK Bystřice p.H. - TJ Sokol Horka n.M.
41 : 23
2.liga starší dorostenci SM
12.2. 09:00
AIB047
Olomouc - V. Bystřice
25 : 37
26.11. 15:30
AIB033
V. Bystřice - Vsetín
31 : 30
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
13.5. 14:00
AIC028
V. Bystřice - Zlín
34 : 22
1.liga mladší dorostenci
9.4. 13:00
AJ111
Jičín - Dukla
30 : 26
5.3. 16:00
AJ082
Kopřivnice - Pepino SKP F-M
33 : 21
26.11. 13:30
AJ050
V. Bystřice - HK Lovosice
26 : 31
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 13:00
ALB129
Zlín - SKH Polanka n.O.
30 : 27
Český pohár mužů
17.11. 10:30
AM072
Maloměřice - Dukla Praha
26 : 30
28.9. 16:30
AM065
MHK Karviná - Kopřivnice
30 : 29
Český pohár žen
8.10. 16:00
AN015
SK Velká Bystřice - Otrokovice
37 : 24
Žákovská liga starších žaček
3.12. 13:35
AP046
DHK Pardubice A - Slavoj Žirovnice
15 : 22
3.12. 12:40
AP045
S.Vršovice - Písek A
24 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.