Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.3.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
7.5. 17:00
AB132
Chodov - Sokol Ostrava
44 : 12
8.4. 18:00
AB113
HBC Strakonice 1921 - Talent Plzeň "B"
33 : 28
12.3. 11:00
AB090
Talent Plzeň "B" - Náchod
31 : 30
4.12. 12:00
AB058
Talent Plzeň "B" - Jičín "B"
28 : 31
15.10. 18:00
AB028
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
29 : 16
2 liga muži JZČ
25.3. 18:00
AC098
Třeboň - H.Brod
34 : 26
19.3. 17:00
AC095
H.Brod - Zruč n.S.
31 : 22
17.2. 19:00
AC071
Třeboň - Č.Budějovice
31 : 23
11.12. 18:00
AC065
H.Brod - Praha 4
27 : 33
26.11. 18:00
AC054
H.Brod - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 28
12.11. 17:00
AC038
Č.Budějovice - Libčice n. Vlt.
12 : 18
1.liga starší dorostenci
8.4. 14:15
AG113
HBC Strakonice 1921 - Talent Plzeň
32 : 30
12.3. 15:00
AG090
Talent Plzeň - Zubří
19 : 35
4.12. 14:00
AG058
Talent Plzeň - Jičín
23 : 20
15.10. 16:00
AG028
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
33 : 29
2.liga starší dorostenci Č
7.5. 15:00
AH132
Chodov - Loko Louny
24 : 20
1.liga mladší dorostenci
12.3. 13:00
AJ090
Talent Plzeň A - Zubří
31 : 20
4.12. 16:00
AJ058
Talent Plzeň A - Jičín
32 : 28
2.liga mladší dorostenci JČ
8.4. 16:00
AKA113
HBC Strakonice - Talent Plzeň "B"
31 : 23
25.3. 16:00
AKA098
Třeboň - Jiskra Havlíčkův Brod
24 : 27
17.2. 17:00
AKA071
Třeboň - TJ Loko Č.Budějovice
31 : 28
26.11. 16:00
AKA054
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Žďár n. S.
25 : 26
12.11. 15:00
AKA038
TJ Loko Č.Budějovice - Talent Plzeň "B"
25 : 37
15.10. 12:30
AKA028
HBC Strakonice - Sokol Žďár n. S.
38 : 33
Český pohár mužů
17.11. 19:00
AM071
Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
31 : 23
Žákovská liga starších žaček
13.5. 15:00
AP298
Kobylisy II B - SC Bohumín
10 : 23
9.4. 16:20
AP219
DHK Zora Olomouc - Písek A
27 : 17
9.4. 15:25
AP218
Házená Mělník - Poruba
10 : 30
14.1. 16:30
AP079
Strakonice - S.Vršovice
9 : 13
14.1. 13:30
AP076
S.Vršovice - Házená Mělník
20 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.