Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jiří Horák
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
6.5. 17:30
AB128
SK Velká Bystřice - HK Bystřice p.H.
33 : 31
29.4. 17:30
AB126
SK Velká Bystřice - HBC Strakonice 1921
26 : 28
9.4. 11:00
AB112
HK Bystřice p.H. - Náchod
31 : 30
19.3. 17:00
AB094
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
23 : 40
19.2. 11:00
AB072
HK Bystřice p.H. - HBC Strakonice 1921
34 : 27
2.10. 11:00
AB018
HK Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 26
2.liga muži JM
26.2. 15:00
AE078
Bohunice - Ivančice
29 : 28
4.12. 17:00
AE058
Juliánov - Hustopeče
26 : 32
2.liga muži EF-baráž
14.5. 14:00
AEF001
MHK Karviná - Hustopeče
32 : 37
2.liga muži SM
6.5. 15:30
AF131
SK Velká Bystřice B - Vsetín
27 : 36
8.4. 14:00
AF110
Rožnov p.R. - MHK Karviná
30 : 30
1.4. 17:30
AF108
Vsetín - Rožnov p.R.
32 : 25
18.3. 18:00
AF091
Uničov A - Tatran Litovel B
26 : 33
27.11. 10:30
AF050
Šumperk - Luhačovice
32 : 25
23.10. 11:00
AF034
Holešov-Přerov - Šumperk
35 : 29
1.liga starší dorostenci
7.5. 15:00
AG131
Zubří - Kopřivnice
45 : 21
26.3. 15:00
AG099
HCB Karviná - Sokol Ostrava
25 : 17
19.3. 15:00
AG094
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
33 : 30
18.2. 15:00
AG069
Kopřivnice - Talent Plzeň
27 : 26
2.liga starší dorostenci JM
26.2. 13:00
AIA055
Bohunice - TJ Sokol Horka n.M.
47 : 23
19.2. 09:00
AIA051
HK Bystřice p.H. - Bohunice
24 : 38
3.12. 15:00
AIA038
HK Ivančice - Sokol Juliánov
37 : 22
16.10. 09:00
AIA019
HK Bystřice p.H. - HK Ivančice
25 : 34
2.liga starší dorostenci SM
9.10. 12:00
AIB015
Olomouc - Zlín
18 : 22
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
9.4. 09:00
AID016
HK Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O.
21 : 30
1.liga mladší dorostenci
7.5. 13:00
AJ131
Zubří - Kopřivnice
25 : 27
26.3. 13:00
AJ099
Karviná - HK Baník Most
39 : 29
18.2. 13:00
AJ069
Kopřivnice - Talent Plzeň A
34 : 26
2.liga mladší dorostenci JM
26.2. 11:00
ALA078
Bohunice - Nové Bránice
47 : 20
4.12. 15:00
ALA058
Sokol Juliánov - Hustopeče
35 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.