Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Tomáš Měšťánek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
4.6. 18:15
A079
TJ Lokomotiva Plzeň B - Rokycany
38 : 31
27.5. 13:30
A073
Starý Plzenec - Bolevec M.A.T.
26 : 23
21.5. 18:15
A072
TJ Lokomotiva Plzeň B - Starý Plzenec
24 : 24
13.5. 16:00
A068
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
26 : 25
1.5. 15:00
A054
Rokycany - Starý Plzenec
21 : 31
30.4. 17:00
A052
Košutka B - Starý Plzenec
22 : 30
6.11. 18:00
A040
VŠ Plzeň "B" - Rokycany
27 : 24
23.10. 18:00
A031
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec
30 : 33
22.10. 16:00
A032 hala
Rokycany - Košutka B
28 : 28
1.10. 16:00
A019 hala
Rokycany - Šťáhlavy
25 : 21
1.10. 13:30
A017
Starý Plzenec - Bolevec M.A.T.
33 : 21
28.9. 18:00
A013 hala
Bolevec M.A.T. - VŠ Plzeň "B"
29 : 22
18.9. 18:00
A005 hala
Bolevec M.A.T. - Rokycany
19 : 23
10.9. 17:00
A001
Šťáhlavy - Bolevec M.A.T.
23 : 17
10.9. 13:30
A003
Starý Plzenec - VŠ Plzeň "B"
26 : 23
2 liga muži JZČ
8.4. 17:00
AC114
Č.Budějovice - TJ D.Cerekev
31 : 26
26.11. 17:00
AC053
Košutka - S.Vršovice
23 : 34
12.11. 17:00
AC042
Košutka - H.Brod
33 : 25
23.10. 15:30
AC033
TJ Lokomotiva Plzeň - Zruč n.S.
30 : 14
9.10. 16:00
AC019
VŠ Plzeň - Třeboň
33 : 22
2.liga muži SVČ
29.4. 17:00
AD121
Loko Louny - Slavia
25 : 31
22.4. 10:00
AD119
Dukla B - Sokol Úvaly
37 : 26
13.4. 20:00
AD070
Sokol Úvaly - HK Lovosice B
24 : 31
2.4. 15:30
AD108
L.Vršovice - Sokol Úvaly
24 : 30
10.12. 15:30
AD065
L.Vršovice - Náchod "B"
17 : 22
25.9. 15:30
AD010
L.Vršovice - HK Lovosice B
30 : 36
1.liga starší dorostenci
22.4. 14:00
AG119
Dukla - TJ Sokol Úvaly
39 : 14
13.4. 18:00
AG070
TJ Sokol Úvaly - HK Lovosice
18 : 23
2.liga starší dorostenci Č
29.4. 14:30
AH121
Loko Louny - TJ Sokol Šťáhlavy
20 : 19
2.4. 17:30
AH108
L.Vršovice - Liberec
25 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.