Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
7.5. 16:30
AC127
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
32 : 20
29.4. 17:00
AC123
Košutka - Praha 4
30 : 28
29.4. 14:30
AC121
TJ Lokomotiva Plzeň - VŠ Plzeň
25 : 21
2.4. 17:00
AC104
Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice
35 : 27
12.3. 17:00
AC090
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 31
19.2. 16:00
AC067
VŠ Plzeň - S.Vršovice
24 : 33
11.12. 16:30
AC066
TJ Lokomotiva Plzeň - S.Vršovice
27 : 28
20.11. 16:00
AC043
VŠ Plzeň - H.Brod
29 : 25
23.10. 16:00
AC031
VŠ Plzeň - Košutka
25 : 25
2.10. 17:30
AC013
Praha 4 - VŠ Plzeň
27 : 24
2.liga muži SVČ
23.4. 11:00
AD116
HK Lovosice B - Ústí n.L.
28 : 29
1.4. 10:00
AD106
Dukla B - Kolín
34 : 20
11.3. 17:00
AD085
Jablonec - Slavia
26 : 25
18.2. 17:00
AD068
Loko Louny - Náchod "B"
36 : 23
10.12. 18:00
AD061
Ústí n.L. - Slavia
27 : 29
18.11. 19:00
AD044
Loko Louny - Sokol Úvaly
36 : 24
15.10. 10:45
AD029
Kolín - L.Vršovice
19 : 25
8.10. 10:00
AD023
Dukla B - HK Lovosice B
23 : 22
1.liga starší dorostenci
23.4. 19:00
AG116
HK Lovosice - HBC Strakonice 1921
26 : 18
1.4. 14:00
AG106
Dukla - HCB Karviná
32 : 25
8.10. 14:00
AG023
Dukla - HK Lovosice
37 : 26
2.liga starší dorostenci Č
11.3. 15:00
AH085
ELP Jablonec - TJ Sokol Šťáhlavy
22 : 40
18.2. 14:30
AH068
Loko Louny - Náchod
36 : 28
1.10. 15:00
AH014
TJ Sokol Bělá - Chodov
27 : 32
1.liga mladší dorostenci
1.5. 13:00
AJ121
HK Baník Most - Sokol Nové Veselí
20 : 46
23.4. 13:00
AJ116
HK Lovosice - V. Bystřice
46 : 33
1.4. 12:00
AJ106
Dukla - Karviná
30 : 35
8.10. 12:00
AJ023
Dukla - HK Lovosice
35 : 30
2.liga mladší dorostenci SČ
22.3. 18:00
AKB094
Loko Louny - HSK Tygři Ústí n.L.
40 : 21
18.2. 12:00
AKB068
Loko Louny - Náchod
33 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.