Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
7.5. 16:30
AC127
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
32 : 20
29.4. 17:00
AC123
Košutka - Praha 4
30 : 28
29.4. 14:30
AC121
TJ Lokomotiva Plzeň - VŠ Plzeň
25 : 21
2.4. 17:00
AC104
Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice
35 : 27
12.3. 17:00
AC090
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 31
19.2. 16:00
AC067
VŠ Plzeň - S.Vršovice
24 : 33
11.12. 16:30
AC066
TJ Lokomotiva Plzeň - S.Vršovice
27 : 28
20.11. 16:00
AC043
VŠ Plzeň - H.Brod
29 : 25
23.10. 16:00
AC031
VŠ Plzeň - Košutka
25 : 25
2.10. 17:30
AC013
Praha 4 - VŠ Plzeň
27 : 24
2.liga muži SVČ
23.4. 11:00
AD116
HK Lovosice B - Ústí n.L.
28 : 29
1.4. 10:00
AD106
Dukla B - Kolín
34 : 20
11.3. 17:00
AD085
Jablonec - Slavia
26 : 25
18.2. 17:00
AD068
Loko Louny - Náchod "B"
36 : 23
10.12. 18:00
AD061
Ústí n.L. - Slavia
27 : 29
18.11. 19:00
AD044
Loko Louny - Sokol Úvaly
36 : 24
15.10. 10:45
AD029
Kolín - L.Vršovice
19 : 25
8.10. 10:00
AD023
Dukla B - HK Lovosice B
23 : 22
1.liga starší dorostenci
23.4. 19:00
AG116
HK Lovosice - HBC Strakonice 1921
26 : 18
1.4. 14:00
AG106
Dukla - HCB Karviná
32 : 25
8.10. 14:00
AG023
Dukla - HK Lovosice
37 : 26
2.liga starší dorostenci Č
11.3. 15:00
AH085
ELP Jablonec - TJ Sokol Šťáhlavy
22 : 40
18.2. 14:30
AH068
Loko Louny - Náchod
36 : 28
1.10. 15:00
AH014
TJ Sokol Bělá - Chodov
27 : 32
1.liga mladší dorostenci
1.5. 13:00
AJ121
HK Baník Most - Sokol Nové Veselí
20 : 46
23.4. 13:00
AJ116
HK Lovosice - V. Bystřice
46 : 33
1.4. 12:00
AJ106
Dukla - Karviná
30 : 35
8.10. 12:00
AJ023
Dukla - HK Lovosice
35 : 30
2.liga mladší dorostenci SČ
22.3. 18:00
AKB094
Loko Louny - HSK Tygři Ústí n.L.
40 : 21
18.2. 12:00
AKB068
Loko Louny - Náchod
33 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj, 10.6.2017, hřiště Všenory - výsledky
video
online
Dukla B - Všenory
nezadáno
video
online
Chodov - Všenory
nezadáno
video
online
Všenory - Dukla A
nezadáno
video
online
S.Vršovice - Všenory
nezadáno
video
online
Všenory - L.Vršovice
nezadáno
video
online
L.Vršovice - Chodov
9 : 12
video
online
S.Vršovice - Dukla A
8 : 22
video
online
S.Vršovice - Dukla B
7 : 22
video
online
Dukla A - L.Vršovice
26 : 11
video
online
Dukla B - Chodov
30 : 14
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice
8 : 16
video
online
Dukla A - Chodov
33 : 20
video
online
L.Vršovice - Dukla B
11 : 27
video
online
Dukla A - Dukla B
15 : 16
video
online
Chodov - S.Vršovice
24 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
20
18
1
1
435 : 207
37
2
Dukla A
20
17
1
2
469 : 226
35
3
Dukla C
20
12
0
8
313 : 268
24
4
Chodov
20
5
1
14
255 : 408
11
5
L.Vršovice
20
3
1
16
203 : 396
7
6
S.Vršovice
20
2
2
16
179 : 349
6
7
Všenory
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Kvido Jakubů
Lokomotiva Vršovice
146
Martin Rakouský
Dukla Praha B
122
Jiří Rakouský
Dukla Praha B
122
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kvido Jakubů
Lokomotiva Vršovice
15
Marek Stoklasa
Sokol Vršovice
14
Dan Erebai
Dukla Praha C
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karel Zajíc
TJ JM Chodov
28
Pavel Kohout
Lokomotiva Vršovice
16
Vojtěch Müller
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.