Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
7.5. 16:30
AC127
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
32 : 20
29.4. 17:00
AC123
Košutka - Praha 4
30 : 28
29.4. 14:30
AC121
TJ Lokomotiva Plzeň - VŠ Plzeň
25 : 21
2.4. 17:00
AC104
Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice
35 : 27
12.3. 17:00
AC090
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 31
19.2. 16:00
AC067
VŠ Plzeň - S.Vršovice
24 : 33
11.12. 16:30
AC066
TJ Lokomotiva Plzeň - S.Vršovice
27 : 28
20.11. 16:00
AC043
VŠ Plzeň - H.Brod
29 : 25
23.10. 16:00
AC031
VŠ Plzeň - Košutka
25 : 25
2.10. 17:30
AC013
Praha 4 - VŠ Plzeň
27 : 24
2.liga muži SVČ
23.4. 11:00
AD116
HK Lovosice B - Ústí n.L.
28 : 29
1.4. 10:00
AD106
Dukla B - Kolín
34 : 20
11.3. 17:00
AD085
Jablonec - Slavia
26 : 25
18.2. 17:00
AD068
Loko Louny - Náchod "B"
36 : 23
10.12. 18:00
AD061
Ústí n.L. - Slavia
27 : 29
18.11. 19:00
AD044
Loko Louny - Sokol Úvaly
36 : 24
15.10. 10:45
AD029
Kolín - L.Vršovice
19 : 25
8.10. 10:00
AD023
Dukla B - HK Lovosice B
23 : 22
1.liga starší dorostenci
23.4. 19:00
AG116
HK Lovosice - HBC Strakonice 1921
26 : 18
1.4. 14:00
AG106
Dukla - HCB Karviná
32 : 25
8.10. 14:00
AG023
Dukla - HK Lovosice
37 : 26
2.liga starší dorostenci Č
11.3. 15:00
AH085
ELP Jablonec - TJ Sokol Šťáhlavy
22 : 40
18.2. 14:30
AH068
Loko Louny - Náchod
36 : 28
1.10. 15:00
AH014
TJ Sokol Bělá - Chodov
27 : 32
1.liga mladší dorostenci
1.5. 13:00
AJ121
HK Baník Most - Sokol Nové Veselí
20 : 46
23.4. 13:00
AJ116
HK Lovosice - V. Bystřice
46 : 33
1.4. 12:00
AJ106
Dukla - Karviná
30 : 35
8.10. 12:00
AJ023
Dukla - HK Lovosice
35 : 30
2.liga mladší dorostenci SČ
22.3. 18:00
AKB094
Loko Louny - HSK Tygři Ústí n.L.
40 : 21
18.2. 12:00
AKB068
Loko Louny - Náchod
33 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
4. turnaj B, 27.11.2016, hala Mělník - výsledky
video
online
Házená Mělník - Sokol Bělá
11 : 12
video
online
TJ Turnov - Háje B
4 : 13
video
online
Sokol Bělá - Kobylisy II B
17 : 14
video
online
Háje B - Házená Mělník
12 : 8
video
online
Kobylisy II B - TJ Turnov
12 : 8
video
online
Sokol Bělá - Háje B
6 : 20
video
online
Házená Mělník - TJ Turnov
12 : 4
video
online
Háje B - Kobylisy II B
13 : 17
video
online
TJ Turnov - Sokol Bělá
11 : 14
video
online
Házená Mělník - Kobylisy II B
11 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje B
20
15
1
4
284 : 194
31
2
Kobylisy II B
20
13
2
5
289 : 238
28
3
Házená Mělník
20
9
2
9
222 : 227
20
4
Sokol Bělá
20
8
4
8
256 : 272
20
5
TJ Turnov
20
0
1
19
168 : 288
1
Tabulka střelců
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
85
Tereza Vostárková
DHC Slavia Praha
68
Lucie Přívratská
HC Háje B
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Kaiserová
HC Háje A
20
Lucie Přívratská
HC Háje B
19
Tereza Vostárková
DHC Slavia Praha
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Kuličová
Házená Mělník
14
Veronika Šejnohová
Házená Mělník
12
Julie Slavíčková
HC Háje A
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.