Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
1. turnaj A, 24.9.2016, hřiště Astra
1. turnaj B, 10.9.2016, hřiště Slavia
2. turnaj A, 2.10.2016, hřiště Háje
2. turnaj B, 1.10.2016, hřiště ZŠ Burešova
3. turnaj A, 27.11.2016, hala Sokol Vršovice
3. turnaj B, 26.11.2016, hala Mělník
4. turnaj A, 25.2.2017, hala KZŠ Elijáš
4. turnaj B, 4.3.2017, hala Mělník
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia
5. turnaj B, 23.4.2017, hala Turnov
Krajské školní ligy
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
7.5. 16:30
AC127
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
32 : 20
29.4. 17:00
AC123
Košutka - Praha 4
30 : 28
29.4. 14:30
AC121
TJ Lokomotiva Plzeň - VŠ Plzeň
25 : 21
2.4. 17:00
AC104
Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice
35 : 27
12.3. 17:00
AC090
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 31
19.2. 16:00
AC067
VŠ Plzeň - S.Vršovice
24 : 33
11.12. 16:30
AC066
TJ Lokomotiva Plzeň - S.Vršovice
27 : 28
20.11. 16:00
AC043
VŠ Plzeň - H.Brod
29 : 25
23.10. 16:00
AC031
VŠ Plzeň - Košutka
25 : 25
2.10. 17:30
AC013
Praha 4 - VŠ Plzeň
27 : 24
2.liga muži SVČ
23.4. 11:00
AD116
HK Lovosice B - Ústí n.L.
28 : 29
1.4. 10:00
AD106
Dukla B - Kolín
34 : 20
11.3. 17:00
AD085
Jablonec - Slavia
26 : 25
18.2. 17:00
AD068
Loko Louny - Náchod "B"
36 : 23
10.12. 18:00
AD061
Ústí n.L. - Slavia
27 : 29
18.11. 19:00
AD044
Loko Louny - Sokol Úvaly
36 : 24
15.10. 10:45
AD029
Kolín - L.Vršovice
19 : 25
8.10. 10:00
AD023
Dukla B - HK Lovosice B
23 : 22
1.liga starší dorostenci
23.4. 19:00
AG116
HK Lovosice - HBC Strakonice 1921
26 : 18
1.4. 14:00
AG106
Dukla - HCB Karviná
32 : 25
8.10. 14:00
AG023
Dukla - HK Lovosice
37 : 26
2.liga starší dorostenci Č
11.3. 15:00
AH085
ELP Jablonec - TJ Sokol Šťáhlavy
22 : 40
18.2. 14:30
AH068
Loko Louny - Náchod
36 : 28
1.10. 15:00
AH014
TJ Sokol Bělá - Chodov
27 : 32
1.liga mladší dorostenci
1.5. 13:00
AJ121
HK Baník Most - Sokol Nové Veselí
20 : 46
23.4. 13:00
AJ116
HK Lovosice - V. Bystřice
46 : 33
1.4. 12:00
AJ106
Dukla - Karviná
30 : 35
8.10. 12:00
AJ023
Dukla - HK Lovosice
35 : 30
2.liga mladší dorostenci SČ
22.3. 18:00
AKB094
Loko Louny - HSK Tygři Ústí n.L.
40 : 21
18.2. 12:00
AKB068
Loko Louny - Náchod
33 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia - výsledky
video
online
Slavia B - Astra
16 : 6
video
online
Háje A - S.Vršovice
15 : 10
video
online
Astra - Slavia A
11 : 20
video
online
S.Vršovice - Slavia B
8 : 16
video
online
Slavia A - Háje A
17 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
9 : 6
video
online
Slavia B - Háje A
13 : 14
video
online
S.Vršovice - Slavia A
5 : 27
video
online
Háje A - Astra
12 : 19
video
online
Slavia A - Slavia B
14 : 10
Tabulka střelců
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha A
90
Barbora Jiránková
Astra Praha
77
Alexandra Koubová
DHC Slavia Praha A
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Váchová
HC Háje A
15
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Adamová
TJ Turnov
18
Barbora Jiránková
Astra Praha
10
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.