Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Libor Skružný
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
29.4. 17:30
AB124
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
27 : 31
22.4. 17:00
AB115
Dvůr Králové - SK Velká Bystřice
25 : 28
18.3. 17:00
AB091
Dvůr Králové - Talent Plzeň "B"
32 : 28
19.2. 15:00
AB070
Liberec - HC Zlín
26 : 31
20.11. 16:00
AB047
Talent Plzeň "B" - HBC Strakonice 1921
24 : 30
12.11. 18:00
AB039
HBC Strakonice 1921 - Náchod
34 : 27
22.10. 17:00
AB031
Dvůr Králové - Liberec
29 : 20
25.9. 17:00
AB012
Chodov - Náchod
32 : 25
2 liga muži JZČ
6.5. 14:00
AC130
Libčice n. Vlt. - Košutka
33 : 29
20.11. 18:00
AC044
TJ Lokomotiva Plzeň - Košutka
32 : 27
2.liga muži CD-baráž
20.5. 15:00
ACD002
S.Vršovice - Dukla B
26 : 23
2.liga muži SVČ
25.2. 15:00
AD077
Ml. Boleslav - Loko Louny
30 : 29
10.12. 17:00
AD064
Sokol Úvaly - Ml. Boleslav
26 : 28
3.12. 15:00
AD058
Ml. Boleslav - Jablonec
29 : 24
1.liga starší dorostenci
29.4. 13:30
AG124
Jičín - Talent Plzeň
26 : 26
10.12. 13:00
AG064
TJ Sokol Úvaly - Talent Plzeň
21 : 24
20.11. 14:00
AG047
Talent Plzeň - HBC Strakonice 1921
24 : 19
12.11. 16:00
AG039
HBC Strakonice 1921 - Zubří
22 : 36
1.liga mladší dorostenci
29.4. 15:30
AJ124
Jičín - Talent Plzeň A
31 : 23
19.2. 13:00
AJ070
Liberec - HK Lovosice
39 : 34
2.liga mladší dorostenci SČ
22.4. 15:00
AKB115
D.Králové - 1.HC Pardubice
32 : 25
18.3. 15:00
AKB091
D.Králové - TJ Sokol Bělá p.B.
32 : 27
10.12. 15:00
AKB064
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá p.B.
27 : 30
22.10. 15:00
AKB031
D.Králové - TJ Sokol Úvaly
23 : 38
Český pohár mužů
26.9. 19:30
AM058
Slavia - HBC Ronal Jičín
14 : 38
27.8. 10:30
AM011
Kolín - Slavia
26 : 28
Český pohár žen
17.11. 18:15
AN021
Slavia VŠ Plzeň - Sokol Písek
19 : 23
Žákovská liga starších žáků
20.5. 10:45
AO274
Pepino SKP Fr.-Místek A - Pardubice
26 : 18
20.5. 08:55
AO272
Pardubice - Házená Mělník
16 : 29
20.5. 08:00
AO271
V. Bystřice A - Pepino SKP Fr.-Místek A
12 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim - 10. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Chodov B
17 : 26
video
online
Chodov B - S.Vršovice B
29 : 31
video
online
Ledeč n.S. - Kutná Hora
29 : 20
video
online
Sokol Žďár n. S. - HK B Most
35 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
6
6
0
0
199 : 144
12
2
Ledeč n.S.
6
4
1
1
152 : 131
9
3
HK B Most
6
3
1
2
147 : 138
7
4
Kutná Hora
6
3
0
3
159 : 159
6
5
S.Vršovice B
6
2
1
3
142 : 168
5
6
Chodov B
6
1
1
4
155 : 162
3
7
Wendy Mělník
6
0
0
6
106 : 158
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.