Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Miroslav Matis
Mateřský klub
TJ Chemička Ústí n. L.
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
4.3. 17:00
AC083
Košutka - Sezimovo Ústí
36 : 19
20.11. 17:00
AC047
Libčice n. Vlt. - Sezimovo Ústí
32 : 18
23.10. 17:00
AC036
Libčice n. Vlt. - TJ D.Cerekev
33 : 20
24.9. 11:00
AC012
S.Vršovice - Praha 4
27 : 29
2.liga muži SVČ
2.4. 15:00
AD103
Slavia - HK Lovosice B
28 : 27
12.3. 13:00
AD089
HK Lovosice B - Dukla B
30 : 33
26.2. 14:00
AD076
HK Lovosice B - L.Vršovice
29 : 12
19.2. 15:00
AD067
Slavia - Dukla B
28 : 23
13.11. 13:30
AD037
HK Lovosice B - Slavia
30 : 35
9.10. 17:00
AD019
Slavia - Jablonec
32 : 20
1.10. 15:00
AD014
Ml. Boleslav - Dukla B
21 : 27
1.liga starší dorostenci
12.3. 11:00
AG089
HK Lovosice - Dukla
28 : 28
13.11. 11:30
AG037
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
26 : 33
1.liga mladší dorostenci
23.4. 15:00
AJ120
HK Baník Most - Kopřivnice
32 : 42
19.3. 11:00
AJ094
HK Baník Most - V. Bystřice
34 : 28
12.3. 09:00
AJ089
HK Lovosice - Dukla
27 : 34
3.3. 19:00
AJ081
HK Baník Most - HK Lovosice
26 : 31
13.11. 09:30
AJ037
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
27 : 35
2.liga mladší dorostenci SČ
10.12. 16:00
AKB061
HSK Tygři Ústí n.L. - D.Králové
23 : 26
24.9. 13:00
AKB012
Vršovice B - Náchod
23 : 17
Český pohár mužů
30.9. 17:30
AM057
Loko Louny - M.A.T. Plzeň
26 : 38
28.9. 19:30
AM055
Libčice n. Vlt. - Dukla Praha
24 : 33
Český pohár žen
11.9. 18:00
AN003
Střešovice A - Č.Budějovice
28 : 20
2.liga ženy - západ
6.5. 15:00
AS132
Turnov - Astra
20 : 23
2.liga mladší dorostenky - západ
6.5. 13:00
AVA132
TJ Turnov - DHK Pardubice
28 : 29
Společná regionální liga mužů
19.5. 18:30
CR038
HK B Most - Wendy Mělník
30 : 22
7.5. 13:30
CR041
HK B Most - Kutná Hora
24 : 18
1.5. 15:15
CR036
HK B Most - Sokol Žďár n. S.
25 : 36
16.10. 16:00
CR017
Wendy Mělník - HK B Most
18 : 27
18.9. 12:30
CR005
HK B Most - Chodov B
31 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Chodov C - Tamburello
34 : 26
video
online
Praha 4 "B" - L.Vršovice B
34 : 29
video
online
Všenory - AC Sparta
26 : 21
video
online
Čambavamba - Slavia B
21 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Čambavamba
14
11
0
3
413 : 337
22
2
Praha 4 "B"
14
10
0
4
404 : 354
20
3
Chodov C
14
9
1
4
381 : 345
19
4
Slavia B
14
8
0
6
371 : 352
16
5
Všenory
14
6
0
8
342 : 384
12
6
AC Sparta
14
6
0
8
318 : 351
12
7
Tamburello
14
4
1
9
347 : 371
9
8
L.Vršovice B
14
1
0
13
317 : 399
2
Tabulka střelců
Ondřej Hons
Tamburello Praha
109
Lukáš Friedel
SK Praha 4 B
96
Radek Seidl
SK Praha 4 B
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Hons
Tamburello Praha
25
Lukáš Friedel
SK Praha 4 B
23
Pavel Černý
HC Čambavamba
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Novák
TJ JM Chodov C
26
Tomáš Fried
Tamburello Praha
22
Ondřej Hons
Tamburello Praha
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.