Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Miroslav Matis
Mateřský klub
TJ Chemička Ústí n. L.
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
4.3. 17:00
AC083
Košutka - Sezimovo Ústí
36 : 19
20.11. 17:00
AC047
Libčice n. Vlt. - Sezimovo Ústí
32 : 18
23.10. 17:00
AC036
Libčice n. Vlt. - TJ D.Cerekev
33 : 20
24.9. 11:00
AC012
S.Vršovice - Praha 4
27 : 29
2.liga muži SVČ
2.4. 15:00
AD103
Slavia - HK Lovosice B
28 : 27
12.3. 13:00
AD089
HK Lovosice B - Dukla B
30 : 33
26.2. 14:00
AD076
HK Lovosice B - L.Vršovice
29 : 12
19.2. 15:00
AD067
Slavia - Dukla B
28 : 23
13.11. 13:30
AD037
HK Lovosice B - Slavia
30 : 35
9.10. 17:00
AD019
Slavia - Jablonec
32 : 20
1.10. 15:00
AD014
Ml. Boleslav - Dukla B
21 : 27
1.liga starší dorostenci
12.3. 11:00
AG089
HK Lovosice - Dukla
28 : 28
13.11. 11:30
AG037
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
26 : 33
1.liga mladší dorostenci
23.4. 15:00
AJ120
HK Baník Most - Kopřivnice
32 : 42
19.3. 11:00
AJ094
HK Baník Most - V. Bystřice
34 : 28
12.3. 09:00
AJ089
HK Lovosice - Dukla
27 : 34
3.3. 19:00
AJ081
HK Baník Most - HK Lovosice
26 : 31
13.11. 09:30
AJ037
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
27 : 35
2.liga mladší dorostenci SČ
10.12. 16:00
AKB061
HSK Tygři Ústí n.L. - D.Králové
23 : 26
24.9. 13:00
AKB012
Vršovice B - Náchod
23 : 17
Český pohár mužů
30.9. 17:30
AM057
Loko Louny - M.A.T. Plzeň
26 : 38
28.9. 19:30
AM055
Libčice n. Vlt. - Dukla Praha
24 : 33
Český pohár žen
11.9. 18:00
AN003
Střešovice A - Č.Budějovice
28 : 20
2.liga ženy - západ
6.5. 15:00
AS132
Turnov - Astra
20 : 23
2.liga mladší dorostenky - západ
6.5. 13:00
AVA132
TJ Turnov - DHK Pardubice
28 : 29
Společná regionální liga mužů
19.5. 18:30
CR038
HK B Most - Wendy Mělník
30 : 22
7.5. 13:30
CR041
HK B Most - Kutná Hora
24 : 18
1.5. 15:15
CR036
HK B Most - Sokol Žďár n. S.
25 : 36
16.10. 16:00
CR017
Wendy Mělník - HK B Most
18 : 27
18.9. 12:30
CR005
HK B Most - Chodov B
31 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj, 10.6.2017, hřiště Všenory - výsledky
video
online
Dukla B - Všenory
nezadáno
video
online
Chodov - Všenory
nezadáno
video
online
Všenory - Dukla A
nezadáno
video
online
S.Vršovice - Všenory
nezadáno
video
online
Všenory - L.Vršovice
nezadáno
video
online
L.Vršovice - Chodov
9 : 12
video
online
S.Vršovice - Dukla A
8 : 22
video
online
S.Vršovice - Dukla B
7 : 22
video
online
Dukla A - L.Vršovice
26 : 11
video
online
Dukla B - Chodov
30 : 14
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice
8 : 16
video
online
Dukla A - Chodov
33 : 20
video
online
L.Vršovice - Dukla B
11 : 27
video
online
Dukla A - Dukla B
15 : 16
video
online
Chodov - S.Vršovice
24 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
20
18
1
1
435 : 207
37
2
Dukla A
20
17
1
2
469 : 226
35
3
Dukla C
20
12
0
8
313 : 268
24
4
Chodov
20
5
1
14
255 : 408
11
5
L.Vršovice
20
3
1
16
203 : 396
7
6
S.Vršovice
20
2
2
16
179 : 349
6
7
Všenory
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Kvido Jakubů
Lokomotiva Vršovice
146
Martin Rakouský
Dukla Praha B
122
Jiří Rakouský
Dukla Praha B
122
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kvido Jakubů
Lokomotiva Vršovice
15
Marek Stoklasa
Sokol Vršovice
14
Dan Erebai
Dukla Praha C
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karel Zajíc
TJ JM Chodov
28
Pavel Kohout
Lokomotiva Vršovice
16
Vojtěch Müller
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.