Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Filip Procházka
Mateřský klub
Házená Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
1.4. 16:00
AB105
Náchod - HBC Strakonice 1921
26 : 29
25.3. 17:30
AB101
SK Velká Bystřice - Náchod
27 : 18
26.2. 11:00
AB073
HK Bystřice p.H. - Dvůr Králové
28 : 18
12.11. 17:30
AB038
SK Velká Bystřice - Talent Plzeň "B"
36 : 22
2.liga muži SVČ
1.4. 18:00
AD105
Náchod "B" - Ústí n.L.
31 : 22
2.liga muži JM
6.5. 17:00
AE127
Sokol V. Meziříčí - Telnice
34 : 26
30.4. 10:30
AE121
Sokol Kostelec na Hané - Sokol V. Meziříčí
30 : 27
9.4. 17:00
AE113
Telnice - Juliánov
37 : 27
18.3. 17:00
AE091
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
41 : 22
4.3. 17:00
AE079
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
26 : 25
26.2. 15:00
AE078
Bohunice - Ivančice
29 : 28
25.2. 17:00
AE077
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
23 : 30
8.10. 10:30
AE021
Maloměřice - Telnice
30 : 18
17.9. 17:00
AE001
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
25 : 27
2.liga muži EF-baráž
21.5. 11:00
AEF002
Hustopeče - MHK Karviná
30 : 29
1.liga starší dorostenci
3.2. 17:00
AG055
Sokol Nové Veselí - Sokol Ostrava
46 : 17
20.11. 16:00
AG043
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
46 : 25
2.liga starší dorostenci JM
25.2. 15:00
AIA054
Sokol Juliánov - HK Bystřice p.H.
38 : 26
12.2. 13:00
AIA046
Bohunice - TJ FS Napajedla
27 : 24
17.9. 15:00
AIA001
HK Ivančice - Žeravice
44 : 22
2.liga starší dorostenci SM
12.11. 15:30
AIB026
V. Bystřice - Litovel
37 : 29
1.liga mladší dorostenci
25.3. 15:30
AJ100
V. Bystřice - Dukla
23 : 28
3.12. 10:00
AJ055
Sokol Nové Veselí - HK Baník Most
39 : 20
20.11. 14:00
AJ043
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
35 : 28
12.11. 13:30
AJ039
V. Bystřice - Zubří
28 : 31
2.liga mladší dorostenci JM
6.5. 15:00
ALA127
Sokol V. Meziříčí - Sokol Telnice
33 : 30
9.4. 15:00
ALA113
Sokol Telnice - Sokol Juliánov
58 : 16
18.3. 19:00
ALA091
Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov
37 : 26
4.3. 15:00
ALA079
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
28 : 38
10.12. 16:00
ALA064
Sokolnice - Sokol Juliánov
35 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.