Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Josef Čapek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
11.12. 17:00
AB063
Jičín "B" - HC Zlín
19 : 24
3.12. 15:00
AB060
HBC Strakonice 1921 - SK Velká Bystřice
25 : 23
23.10. 17:00
AB034
Chodov - HBC Strakonice 1921
23 : 29
2.10. 17:00
AB014
Talent Plzeň "B" - Chodov
35 : 32
2 liga muži JZČ
25.2. 17:00
AC075
Č.Budějovice - Košutka
32 : 27
4.12. 17:30
AC057
Praha 4 - Košutka
31 : 27
26.11. 17:00
AC049
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
27 : 33
15.10. 17:00
AC027
Č.Budějovice - S.Vršovice
19 : 29
30.9. 19:30
AC017
Sezimovo Ústí - Košutka
25 : 31
18.9. 10:45
AC006
Sezimovo Ústí - Zruč n.S.
25 : 21
2.liga muži SVČ
9.4. 17:30
AD114
1.HC Pardubice - HK Lovosice B
31 : 25
1.liga starší dorostenci
11.12. 15:00
AG063
Jičín - HK Lovosice
19 : 20
2.10. 15:00
AG014
Talent Plzeň - Dukla
27 : 43
2.liga starší dorostenci Č
9.4. 13:30
AH114
1.HC Pardubice - TJ D.Cerekev
46 : 19
4.12. 15:00
AH056
Chodov - L.Vršovice
42 : 27
23.10. 15:00
AH034
Chodov - Sp.MAS Sezimovo Ústí
43 : 22
18.9. 09:00
AH006
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ZJ Kovofiniš Ledeč
28 : 21
1.liga mladší dorostenci
11.12. 13:00
AJ063
Jičín - HK Lovosice
23 : 36
2.10. 13:00
AJ014
Talent Plzeň A - Dukla
26 : 24
2.liga mladší dorostenci JČ
11.3. 16:00
AKA087
HBC Strakonice - Jiskra Havlíčkův Brod
29 : 29
26.11. 15:00
AKA049
TJ Loko Č.Budějovice - Sokol Šťáhlavy
21 : 42
15.10. 15:00
AKA027
TJ Loko Č.Budějovice - Sokol Vršovice A
14 : 44
Český pohár mužů
17.11. 18:00
AM070
HBC Strakonice 1921 - M.A.T. Plzeň
23 : 29
Český pohár žen
21.12. 18:30
AN026
Sokol Písek - Slavia Praha
20 : 30
1.liga ženy
4.3. 16:15
AR088
HC Plzeň - Kunovice
23 : 23
2.liga ženy - západ
19.11. 15:00
AS049
Č.Budějovice - Ústí n.L.
35 : 23
2.liga ženy - východ
9.4. 15:30
AT052
DHK Pardubice - Olomouc
34 : 33
2.liga mladší dorostenky - západ
4.3. 18:00
AVA088
HC Plzeň - DHK Pardubice
22 : 28
Jč KP mini 6+1
20.5. 11:00
HA042
Třeboň - Písek B
37 : 7
20.5. 09:00
HA051
Třeboň - Písek A
14 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.