Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Radek Mohyla
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
20.5. 17:00
AA180
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
31 : 29
16.4. 18:00
AA168
HC ROBE Zubří - Dukla Praha
20 : 26
9.4. 17:00
AA157
Kopřivnice - Tatran Litovel
25 : 25
1.4. 18:00
AA141
HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
24 : 27
26.3. 18:00
AA138
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
33 : 27
15.3. 19:00
AA128
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
35 : 29
4.3. 16:30
AA119
Dukla Praha - SKKP Handball Brno
27 : 21
26.2. 17:00
AA114
Pepino SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
33 : 26
25.2. 17:00
AA113
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
22 : 29
11.2. 18:00
AA098
HBC Ronal Jičín - Kopřivnice
32 : 28
4.2. 18:00
AA092
HC ROBE Zubří - Cement Hranice
33 : 20
13.11. 10:30
AA058
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
27 : 19
12.11. 16:30
AA056
Dukla Praha - Kopřivnice
36 : 29
23.10. 10:30
AA047
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
29 : 24
8.10. 18:00
AA031
Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
20 : 21
24.9. 17:00
AA022
Tatran Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 25
4.9. 10:30
AA004
Cement Hranice - SKKP Handball Brno
25 : 21
1.liga muži
20.11. 15:00
AB048
HC Zlín - SK Velká Bystřice
31 : 20
2.liga muži SM
1.10. 17:00
AF016
Pepino SKP F-M B - Vsetín
30 : 28
1.liga starší dorostenci
27.11. 15:00
AG051
HCB Karviná - Talent Plzeň
35 : 24
1.10. 15:00
AG016
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
33 : 36
1.liga mladší dorostenci
27.11. 13:00
AJ051
Karviná - Talent Plzeň A
26 : 33
1.10. 13:00
AJ016
Pepino SKP F-M - Kopřivnice
34 : 28
Český pohár mužů
28.9. 10:00
AM061
Rožnov p.R. - Cement Hranice
23 : 34
1.liga ženy
20.11. 13:00
AR054
Zlín B - Kunovice
27 : 21
2.liga ženy - východ
6.11. 12:30
AT020
Karviná - Bohunice
17 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
20.11. 11:00
AUB054
Zlín - SHK Veselí n.M.
30 : 32
2.liga mladší dorostenky - východ
6.11. 10:30
AVB040
Karviná - TJ Jiskra Otrokovice
15 : 26
16.10. 11:45
AVB024
1.SC Bohumín - HK Hodonín
24 : 44
W.H.I.L.
28.5. 18:00
AW226
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.