Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Tomáš Fiala
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1989
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.10.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
18.3. 14:00
AF096
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O
27 : 24
27.11. 16:00
AF053
Rožnov p.R. - Holešov-Přerov
33 : 21
17.9. 15:30
AF005
Pepino SKP F-M B - SKH Polanka n.O
36 : 18
1.liga starší dorostenci
19.4. 17:30
AG120
Sokol Ostrava - Kopřivnice
35 : 31
2.4. 15:00
AG105
Zubří - HBC Strakonice 1921
45 : 22
17.9. 13:30
AG005
Pepino SKP Frýdek-Místek - Jičín
25 : 29
1.liga mladší dorostenci
2.4. 13:00
AJ105
Zubří - V. Bystřice
35 : 29
17.9. 11:30
AJ005
Pepino SKP F-M - Jičín
28 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
21.4. 17:30
ALB120
Sokol Ostrava - TJ STM Olomouc
38 : 40
9.4. 14:00
ALB114
TJ Nový Jičín - Zlín
34 : 41
18.3. 12:00
ALB096
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
46 : 26
26.2. 17:00
ALB075
TJ Nový Jičín - Rožnov p.R.
38 : 31
Žákovská liga starších žáků
10.12. 17:15
AO040
Třeboň - Karviná A
24 : 18
10.12. 15:25
AO038
Zubří A - Třeboň
23 : 22
10.12. 13:35
AO036
Dukla B - Zubří A
15 : 24
10.12. 11:45
AO034
Karviná A - Zubří A
15 : 16
10.12. 09:55
AO032
Zubří A - Pepino SKP Fr.-Místek A
22 : 19
Žákovská liga starších žaček
12.3. 17:00
AP190
DHK Pardubice A - Poruba
16 : 22
12.3. 15:00
AP188
Jiskra H. Brod A - DHK Pardubice A
24 : 15
12.3. 14:00
AP187
Poruba - Bohunice
21 : 18
12.3. 11:00
AP184
Poruba - Hvězda Cheb
18 : 13
12.3. 09:00
AP182
Hvězda Cheb - DHK Pardubice A
8 : 13
2.liga ženy - východ
1.10. 17:00
AT008
Karviná - HK Ivančice
16 : 20
1.liga starší dorostenky - východ
7.5. 10:00
AUB131
Poruba - Zlín
17 : 29
1.4. 12:00
AUB105
Poruba - Sokol V. Meziříčí
28 : 25
19.2. 10:00
AUB078
Poruba - TJ Jiskra Otrokovice
23 : 28
1.liga mladší dorostenky
7.5. 12:00
AV131
Poruba - Zlín
20 : 41
1.4. 14:00
AV105
Poruba - J.Hradec
31 : 37
19.2. 12:00
AV078
Poruba - HK Ivančice
18 : 38
2.liga mladší dorostenky - východ
7.5. 16:30
AVB129
HC Hlučín - Bohunice
21 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.