Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Petr Halada
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.1.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
6.5. 17:00
AB127
Dvůr Králové - HBC Strakonice 1921
26 : 17
23.4. 17:00
AB119
Chodov - Liberec
38 : 34
25.3. 13:00
AB097
Liberec - Dvůr Králové
14 : 24
18.3. 16:00
AB092
Náchod - HC Zlín
32 : 27
19.2. 17:00
AB071
Jičín "B" - SK Velká Bystřice
22 : 25
1.10. 18:00
AB013
Náchod - Dvůr Králové
33 : 31
17.9. 18:00
AB006
HBC Strakonice 1921 - HK Bystřice p.H.
29 : 17
2 liga muži JZČ
1.4. 17:30
AC105
Praha 4 - Sezimovo Ústí
35 : 29
4.3. 18:00
AC080
S.Vršovice - Libčice n. Vlt.
24 : 19
11.12. 10:45
AC061
Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň
19 : 25
10.12. 18:00
AC063
Třeboň - TJ D.Cerekev
37 : 24
2.liga muži SVČ
18.3. 18:00
AD092
Náchod "B" - HK Lovosice B
25 : 28
1.10. 16:00
AD013
Náchod "B" - Slavia
28 : 38
1.liga starší dorostenci
19.2. 15:00
AG071
Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
30 : 22
17.9. 16:00
AG006
HBC Strakonice 1921 - HCB Karviná
22 : 27
2.liga starší dorostenci Č
23.4. 15:00
AH119
Chodov - Liberec
31 : 33
25.3. 17:00
AH097
Liberec - TJ Sokol Šťáhlavy
29 : 36
11.12. 09:00
AH061
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Šťáhlavy
21 : 31
1.liga mladší dorostenci
25.3. 15:00
AJ097
Liberec - Sokol Nové Veselí
26 : 51
19.2. 13:00
AJ071
Jičín - Pepino SKP F-M
29 : 31
2.liga mladší dorostenci SČ
6.5. 15:00
AKB127
D.Králové - HSK Tygři Ústí n.L.
31 : 21
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AM059
Liberec - HK FCC Město Lovosice
19 : 34
11.9. 17:30
AM041
VŠ Plzeň - HBC Strakonice 1921
22 : 34
Český pohár žen
17.11. 17:00
AN020
J.Hradec - SHK Veselí n.M.
23 : 44
1.liga ženy
1.5. 16:00
AR125
S.Vršovice - H.Brod
26 : 21
9.4. 13:00
AR111
Kobylisy - Otrokovice
35 : 30
12.3. 15:00
AR091
Slavia VŠ Plzeň - HK Hodonín
29 : 29
4.3. 16:00
AR086
S.Vršovice - Olomouc B
39 : 29
6.11. 15:00
AR041
Kobylisy - Kunovice
29 : 30
23.10. 16:00
AR029
S.Vršovice - Zlín B
32 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.