Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Sokol Žďár n.S.
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.3. 17:00
AB085
Jičín "B" - Dvůr Králové
24 : 20
25.2. 16:00
AB078
Náchod - Chodov
26 : 30
3.12. 17:00
AB055
Dvůr Králové - Sokol Ostrava
27 : 24
20.11. 17:00
AB045
Chodov - Jičín "B"
29 : 28
25.9. 17:00
AB008
Jičín "B" - HBC Strakonice 1921
36 : 26
17.9. 18:00
AB002
Náchod - Sokol Ostrava
35 : 29
2 liga muži JZČ
22.4. 17:00
AC116
TJ D.Cerekev - Sezimovo Ústí
20 : 27
9.4. 18:00
AC109
H.Brod - VŠ Plzeň
21 : 28
9.10. 18:00
AC021
H.Brod - Sezimovo Ústí
33 : 24
2.liga muži SVČ
19.3. 16:00
AD091
Slavia - Ml. Boleslav
26 : 25
26.2. 17:30
AD075
1.HC Pardubice - Sokol Úvaly
30 : 22
25.2. 18:00
AD078
Náchod "B" - Dukla B
24 : 39
16.10. 18:00
AD027
1.HC Pardubice - Dukla B
25 : 33
17.9. 16:00
AD002
Náchod "B" - Loko Louny
24 : 34
1.liga starší dorostenci
16.3. 19:00
AG085
Jičín - Sokol Nové Veselí
24 : 39
25.9. 15:00
AG008
Jičín - HBC Strakonice 1921
26 : 22
2.liga starší dorostenci Č
22.4. 15:00
AH116
TJ D.Cerekev - Sp.MAS Sezimovo Ústí
21 : 26
26.2. 13:30
AH075
1.HC Pardubice - Liberec
43 : 29
20.11. 15:00
AH045
Chodov - ELP Jablonec
45 : 30
12.11. 13:00
AH040
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chodov
27 : 26
16.10. 14:00
AH027
1.HC Pardubice - Chodov
36 : 33
1.liga mladší dorostenci
16.3. 17:00
AJ085
Jičín - Sokol Nové Veselí
24 : 45
25.9. 13:00
AJ008
Jičín - V. Bystřice
39 : 34
2.liga mladší dorostenci JČ
9.10. 16:00
AKA021
Jiskra Havlíčkův Brod - HBC Strakonice
20 : 30
2.liga mladší dorostenci SČ
26.2. 15:30
AKB075
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
32 : 33
3.12. 15:00
AKB055
D.Králové - Loko Louny
28 : 36
Český pohár žen
17.11. 17:00
AN023
Astra - Baník Most
22 : 50
17.11. 14:00
AN024
S.Vršovice - HC Plzeň
33 : 25
Žákovská liga starších žáků
30.4. 15:00
AO208
Sokol N. Veselí A - U. Hradiště
26 : 16
Žákovská liga starších žaček
9.4. 15:00
AP228
TJ Turnov - Ostrava-Zábřeh
14 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim - 10. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Chodov B
17 : 26
video
online
Chodov B - S.Vršovice B
29 : 31
video
online
Ledeč n.S. - Kutná Hora
29 : 20
video
online
Sokol Žďár n. S. - HK B Most
35 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
6
6
0
0
199 : 144
12
2
Ledeč n.S.
6
4
1
1
152 : 131
9
3
HK B Most
6
3
1
2
147 : 138
7
4
Kutná Hora
6
3
0
3
159 : 159
6
5
S.Vršovice B
6
2
1
3
142 : 168
5
6
Chodov B
6
1
1
4
155 : 162
3
7
Wendy Mělník
6
0
0
6
106 : 158
0
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.