Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Rozpis soutěže
Jaro
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Petr Václavík
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.9.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
23.4. 17:30
AC118
Praha 4 - Třeboň
31 : 23
25.3. 18:00
AC099
Zruč n.S. - TJ Lokomotiva Plzeň
27 : 30
19.3. 17:30
AC092
Praha 4 - TJ D.Cerekev
29 : 26
12.3. 11:00
AC087
Sezimovo Ústí - H.Brod
25 : 28
15.10. 18:00
AC029
Zruč n.S. - H.Brod
18 : 30
2.liga muži SVČ
29.4. 18:00
AD126
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
35 : 25
1.4. 13:00
AD104
Ml. Boleslav - 1.HC Pardubice
32 : 25
19.2. 15:30
AD069
L.Vršovice - Ml. Boleslav
28 : 24
4.12. 17:00
AD055
Slavia - Loko Louny
29 : 30
2.10. 17:30
AD016
1.HC Pardubice - L.Vršovice
29 : 24
2.liga starší dorostenci Č
19.2. 17:30
AH069
L.Vršovice - TJ Sokol Bělá
20 : 28
12.11. 12:30
AH042
Liberec - L.Vršovice
26 : 26
2.10. 13:30
AH016
1.HC Pardubice - L.Vršovice
36 : 7
17.9. 15:00
AH003
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
17 : 9
1.liga mladší dorostenci
12.11. 14:30
AJ042
Liberec - Kopřivnice
30 : 47
25.9. 11:00
AJ011
HK Baník Most - Talent Plzeň A
22 : 37
2.liga mladší dorostenci SČ
29.4. 16:00
AKB126
HSK Tygři Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
27 : 27
19.2. 13:00
AKB069
Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
25 : 31
16.10. 18:00
AKB029
TJ Sparta Kutná Hora - Lokomotiva Vršovice
26 : 19
2.10. 15:30
AKB016
1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice
18 : 21
17.9. 13:00
AKB003
TJ Sokol Bělá p.B. - Lokomotiva Vršovice
35 : 26
Český pohár mužů
10.9. 09:30
AM036
Rokycany - Loko Louny
19 : 24
27.8. 15:00
AM012
Kutná Hora - Zruč n.S.
23 : 26
Žákovská liga starších žáků
20.5. 15:20
AO279
Házená Mělník - V. Bystřice A
23 : 23
20.5. 14:25
AO278
Pardubice - Handball Brno
18 : 30
20.5. 13:30
AO277
Pepino SKP Fr.-Místek A - Házená Mělník
25 : 13
20.5. 12:35
AO276
V. Bystřice A - Pardubice
29 : 7
20.5. 11:40
AO275
Házená Mělník - Handball Brno
27 : 20
20.5. 09:50
AO273
Handball Brno - V. Bystřice A
20 : 26
2.liga ženy - západ
22.4. 14:00
AS120
Astra - Milevsko
35 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
3. turnaj, 20.5.2017, hřiště Háje - výsledky
video
online
Háje - S.Vršovice
13 : 12
video
online
Slavia - Sokol Bělá
18 : 7
video
online
S.Vršovice - TJ Turnov
12 : 7
video
online
Sokol Bělá - Háje
9 : 21
video
online
TJ Turnov - Slavia
3 : 19
video
online
S.Vršovice - Sokol Bělá
13 : 11
video
online
Háje - Slavia
12 : 12
video
online
Sokol Bělá - TJ Turnov
18 : 11
video
online
Slavia - S.Vršovice
21 : 8
video
online
TJ Turnov - Háje
7 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
12
10
1
1
189 : 100
21
2
Háje
12
10
1
1
163 : 113
21
3
Sokol Bělá
12
5
0
7
141 : 164
10
4
S.Vršovice
12
4
0
8
132 : 148
8
5
TJ Turnov
12
0
0
12
92 : 192
0
Tabulka střelců
Michaela Brezová
Sokol Vršovice
43
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
37
Lucie Přívratská
HC Háje
36
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Přívratská
HC Háje
11
Denisa Hrabětová
HC Háje
8
Sára Kastnerová
TJ Sokol Bělá p.B.
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
8
Anežka Vítková
TJ Sokol Bělá p.B.
6
Anna Svobodová
TJ Turnov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.