Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.8.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
7.5. 17:30
AC131
Praha 4 - H.Brod
38 : 33
1.4. 18:00
AC108
H.Brod - Košutka
31 : 30
11.12. 11:00
AC062
Zruč n.S. - Č.Budějovice
32 : 28
4.12. 17:00
AC058
Libčice n. Vlt. - Třeboň
27 : 19
13.11. 10:45
AC039
Sezimovo Ústí - Praha 4
20 : 30
9.10. 19:30
AC024
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
25 : 26
18.9. 17:00
AC003
Libčice n. Vlt. - H.Brod
36 : 21
2.liga muži SVČ
29.4. 12:00
AD125
Kolín - HK Lovosice B
26 : 27
26.3. 17:30
AD101
1.HC Pardubice - Náchod "B"
37 : 27
18.2. 10:30
AD072
Kolín - Ústí n.L.
27 : 24
12.2. 17:00
AD081
Loko Louny - HK Lovosice B
27 : 34
19.11. 10:00
AD045
Dukla B - Jablonec
35 : 28
15.10. 12:00
AD026
HK Lovosice B - Náchod "B"
35 : 14
1.liga starší dorostenci
17.12. 19:00
AG076
HK Lovosice - Kopřivnice
34 : 29
19.11. 14:00
AG045
Dukla - Jičín
36 : 25
15.10. 19:00
AG026
HK Lovosice - Zubří
27 : 35
2.liga starší dorostenci Č
29.4. 09:30
AH125
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ D.Cerekev
36 : 30
9.4. 16:00
AH110
Loko Louny - Liberec
37 : 24
18.2. 13:00
AH072
ZJ Kovofiniš Ledeč - Sp.MAS Sezimovo Ústí
26 : 26
12.2. 14:30
AH081
Loko Louny - TJ D.Cerekev
40 : 17
13.11. 09:00
AH039
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Náchod
30 : 31
1.liga mladší dorostenci
17.12. 14:00
AJ076
HK Lovosice - Kopřivnice
33 : 36
15.10. 14:00
AJ026
HK Lovosice - Zubří
32 : 36
2.liga mladší dorostenci JČ
1.4. 16:00
AKA109
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Šťáhlavy
29 : 38
1.10. 13:00
AKA016
TJ Loko Č.Budějovice - Jiskra Havlíčkův Brod
40 : 24
2.liga mladší dorostenci SČ
26.3. 15:30
AKB101
1.HC Pardubice - Náchod
25 : 29
11.12. 09:00
AKB062
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
37 : 32
2.liga ženy - západ
30.10. 15:00
AS035
Sokol Písek B - Č.Budějovice
22 : 23
1.10. 17:00
AS016
Č.Budějovice - Milevsko
31 : 11
1.liga starší dorostenky - západ
30.10. 17:00
AUA035
Písek - Slavia
25 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.