Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jan Zelenka
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.9.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.5. 12:00
AB130
Talent Plzeň "B" - Liberec
30 : 26
19.3. 13:00
AB096
Liberec - Jičín "B"
27 : 32
26.2. 13:00
AB077
Talent Plzeň "B" - Sokol Ostrava
34 : 27
10.12. 13:00
AB064
Liberec - Talent Plzeň "B"
31 : 33
19.11. 18:00
AB046
Náchod - HK Bystřice p.H.
34 : 31
2 liga muži JZČ
9.4. 11:00
AC113
Sezimovo Ústí - Libčice n. Vlt.
24 : 22
4.3. 18:00
AC084
Třeboň - Zruč n.S.
26 : 21
4.12. 16:00
AC055
VŠ Plzeň - TJ Lokomotiva Plzeň
23 : 25
30.9. 19:30
AC017
Sezimovo Ústí - Košutka
25 : 31
25.9. 16:00
AC007
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
33 : 25
2.liga muži SVČ
19.11. 16:00
AD046
Náchod "B" - Kolín
26 : 21
1.liga starší dorostenci
8.5. 10:00
AG130
Talent Plzeň - TJ Sokol Úvaly
29 : 21
26.2. 15:00
AG077
Talent Plzeň - Sokol Ostrava
32 : 24
2.liga starší dorostenci Č
9.4. 09:00
AH113
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Bělá
27 : 23
19.3. 11:00
AH096
Liberec - ELP Jablonec
34 : 29
10.12. 15:00
AH064
Liberec - TJ Sokol Bělá
33 : 33
1.liga mladší dorostenci
8.5. 14:00
AJ130
Talent Plzeň A - Liberec
34 : 19
19.3. 15:00
AJ096
Liberec - Jičín
36 : 34
26.2. 17:00
AJ077
Talent Plzeň A - HK Baník Most
30 : 21
Český pohár mužů
16.11. 19:30
AM069
TJ Lokomotiva Plzeň - HK FCC Město Lovosice
26 : 41
Český pohár žen
5.10. 19:00
AN013
Astra - Kobylisy
25 : 24
1.liga ženy
7.5. 12:30
AR128
HC Plzeň - S.Vršovice
16 : 29
1.5. 15:00
AR124
Kobylisy - HK Hodonín
27 : 36
26.3. 13:00
AR100
Sokol V. Meziříčí - Otrokovice
29 : 32
18.2. 16:15
AR075
HC Plzeň - Olomouc B
29 : 26
4.12. 14:00
AR055
Slavia VŠ Plzeň - Kunovice
41 : 24
6.11. 16:00
AR040
S.Vršovice - Otrokovice
28 : 32
1.10. 11:30
AR016
HC Plzeň - Zlín B
27 : 24
25.9. 14:00
AR007
Slavia VŠ Plzeň - S.Vršovice
24 : 15
17.9. 11:30
AR005
HC Plzeň - Kobylisy
28 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj, 3.6.2017, hala Sokol Vršovice - výsledky
video
online
Chodov A - S.Vršovice
14 : 18
video
online
Chodov B - L.Vršovice
12 : 29
video
online
Sokol Břve - Chodov A
7 : 23
video
online
S.Vršovice - Chodov B
24 : 11
video
online
L.Vršovice - Sokol Břve
25 : 10
video
online
Chodov A - Chodov B
31 : 14
video
online
S.Vršovice - L.Vršovice
24 : 24
video
online
Chodov B - Sokol Břve
17 : 11
video
online
L.Vršovice - Chodov A
17 : 21
video
online
Sokol Břve - S.Vršovice
7 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
20
18
2
0
476 : 239
38
2
L.Vršovice
20
14
2
4
455 : 300
30
3
Chodov A
20
13
0
7
398 : 283
26
4
Dukla B
20
9
0
11
335 : 338
18
5
Sokol Břve
20
3
0
17
202 : 415
6
6
Chodov B
20
1
0
19
172 : 463
2
Tabulka střelců
David Němec
Lokomotiva Vršovice
355
Vojtěch Müller
Sokol Vršovice
284
Jan Frühauf
Lokomotiva Vršovice
269
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Němec
Lokomotiva Vršovice
15
Jan Frühauf
Lokomotiva Vršovice
15
Daniel Heller
TJ JM Chodov A
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Stoklasa
Sokol Vršovice
38
Ondřej Rous
TJ Sokol Břve
34
Adam Lojík
Sokol Vršovice
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.