Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Adam Beneš
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1996
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
2.4. 17:00
AB106
Chodov - HK Bystřice p.H.
30 : 31
25.3. 18:00
AB100
HBC Strakonice 1921 - Chodov
30 : 21
5.3. 17:00
AB084
Jičín "B" - HK Bystřice p.H.
29 : 24
4.3. 17:00
AB079
Dvůr Králové - Náchod
24 : 24
26.11. 18:00
AB050
HBC Strakonice 1921 - HC Zlín
29 : 27
22.10. 18:00
AB035
Náchod - SK Velká Bystřice
32 : 25
16.10. 18:00
AB030
Jičín "B" - Liberec
30 : 24
2 liga muži JZČ
6.5. 17:00
AC129
TJ D.Cerekev - Třeboň
33 : 34
12.11. 17:00
AC037
TJ D.Cerekev - VŠ Plzeň
20 : 28
2.liga muži SVČ
22.10. 16:00
AD035
Náchod "B" - 1.HC Pardubice
23 : 30
2.liga muži JM
7.5. 17:00
AE130
Juliánov - SK Kuřim
31 : 31
30.4. 17:00
AE126
Telnice - Napajedla
32 : 30
18.3. 15:00
AE096
SK Kuřim - Hustopeče
26 : 34
26.2. 17:00
AE074
Telnice - Hustopeče
31 : 41
3.12. 17:00
AE055
Sokol V. Meziříčí - Sokol Kostelec na Hané
30 : 31
19.11. 17:00
AE043
Sokol V. Meziříčí - Maloměřice
31 : 23
13.11. 17:00
AE039
Telnice - Bohunice
22 : 26
1.liga starší dorostenci
25.3. 16:00
AG100
HBC Strakonice 1921 - Dukla
26 : 31
5.3. 15:00
AG084
Jičín - HCB Karviná
25 : 34
26.11. 16:00
AG050
HBC Strakonice 1921 - HK Lovosice
28 : 24
2.liga starší dorostenci Č
6.5. 15:00
AH129
TJ D.Cerekev - ELP Jablonec
19 : 35
2.4. 15:00
AH106
Chodov - ZJ Kovofiniš Ledeč
39 : 27
12.11. 15:00
AH037
TJ D.Cerekev - TJ Sokol Šťáhlavy
20 : 33
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
7.5. 15:00
AIC025
Sokol Juliánov - V. Bystřice
34 : 42
1.liga mladší dorostenci
5.3. 13:00
AJ084
Jičín - Karviná
25 : 33
16.10. 16:00
AJ030
Jičín - Liberec
31 : 31
2.liga mladší dorostenci JČ
25.3. 14:15
AKA100
HBC Strakonice - Sokol Vršovice A
31 : 29
2.liga mladší dorostenci SČ
4.3. 15:00
AKB079
D.Králové - Náchod
28 : 24
2.liga mladší dorostenci JM
7.5. 13:00
ALA130
Sokol Juliánov - Sokolnice
31 : 33
30.4. 15:00
ALA126
Sokol Telnice - Újezd u Brna
41 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.