Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Adam Beneš
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1996
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
2.4. 17:00
AB106
Chodov - HK Bystřice p.H.
30 : 31
25.3. 18:00
AB100
HBC Strakonice 1921 - Chodov
30 : 21
5.3. 17:00
AB084
Jičín "B" - HK Bystřice p.H.
29 : 24
4.3. 17:00
AB079
Dvůr Králové - Náchod
24 : 24
26.11. 18:00
AB050
HBC Strakonice 1921 - HC Zlín
29 : 27
22.10. 18:00
AB035
Náchod - SK Velká Bystřice
32 : 25
16.10. 18:00
AB030
Jičín "B" - Liberec
30 : 24
2 liga muži JZČ
6.5. 17:00
AC129
TJ D.Cerekev - Třeboň
33 : 34
12.11. 17:00
AC037
TJ D.Cerekev - VŠ Plzeň
20 : 28
2.liga muži SVČ
22.10. 16:00
AD035
Náchod "B" - 1.HC Pardubice
23 : 30
2.liga muži JM
7.5. 17:00
AE130
Juliánov - SK Kuřim
31 : 31
30.4. 17:00
AE126
Telnice - Napajedla
32 : 30
18.3. 15:00
AE096
SK Kuřim - Hustopeče
26 : 34
26.2. 17:00
AE074
Telnice - Hustopeče
31 : 41
3.12. 17:00
AE055
Sokol V. Meziříčí - Sokol Kostelec na Hané
30 : 31
19.11. 17:00
AE043
Sokol V. Meziříčí - Maloměřice
31 : 23
13.11. 17:00
AE039
Telnice - Bohunice
22 : 26
1.liga starší dorostenci
25.3. 16:00
AG100
HBC Strakonice 1921 - Dukla
26 : 31
5.3. 15:00
AG084
Jičín - HCB Karviná
25 : 34
26.11. 16:00
AG050
HBC Strakonice 1921 - HK Lovosice
28 : 24
2.liga starší dorostenci Č
6.5. 15:00
AH129
TJ D.Cerekev - ELP Jablonec
19 : 35
2.4. 15:00
AH106
Chodov - ZJ Kovofiniš Ledeč
39 : 27
12.11. 15:00
AH037
TJ D.Cerekev - TJ Sokol Šťáhlavy
20 : 33
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
7.5. 15:00
AIC025
Sokol Juliánov - V. Bystřice
34 : 42
1.liga mladší dorostenci
5.3. 13:00
AJ084
Jičín - Karviná
25 : 33
16.10. 16:00
AJ030
Jičín - Liberec
31 : 31
2.liga mladší dorostenci JČ
25.3. 14:15
AKA100
HBC Strakonice - Sokol Vršovice A
31 : 29
2.liga mladší dorostenci SČ
4.3. 15:00
AKB079
D.Králové - Náchod
28 : 24
2.liga mladší dorostenci JM
7.5. 13:00
ALA130
Sokol Juliánov - Sokolnice
31 : 33
30.4. 15:00
ALA126
Sokol Telnice - Újezd u Brna
41 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Chodov C - Tamburello
34 : 26
video
online
Praha 4 "B" - L.Vršovice B
34 : 29
video
online
Všenory - AC Sparta
26 : 21
video
online
Čambavamba - Slavia B
21 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Čambavamba
14
11
0
3
413 : 337
22
2
Praha 4 "B"
14
10
0
4
404 : 354
20
3
Chodov C
14
9
1
4
381 : 345
19
4
Slavia B
14
8
0
6
371 : 352
16
5
Všenory
14
6
0
8
342 : 384
12
6
AC Sparta
14
6
0
8
318 : 351
12
7
Tamburello
14
4
1
9
347 : 371
9
8
L.Vršovice B
14
1
0
13
317 : 399
2
Tabulka střelců
Ondřej Hons
Tamburello Praha
109
Lukáš Friedel
SK Praha 4 B
96
Radek Seidl
SK Praha 4 B
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Hons
Tamburello Praha
25
Lukáš Friedel
SK Praha 4 B
23
Pavel Černý
HC Čambavamba
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Novák
TJ JM Chodov C
26
Tomáš Fried
Tamburello Praha
22
Ondřej Hons
Tamburello Praha
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.