Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Adam Baader
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
5.5. 19:00
AA186
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 30
23.4. 10:30
AA161
Cement Hranice - Tatran Litovel
29 : 22
1.liga muži
7.5. 15:00
AB129
HC Zlín - Jičín "B"
32 : 28
22.4. 16:00
AB118
Náchod - Jičín "B"
33 : 26
9.4. 17:00
AB111
Jičín "B" - Chodov
27 : 25
12.3. 16:00
AB089
HC Zlín - Chodov
25 : 30
19.2. 17:00
AB068
Sokol Ostrava - Náchod
30 : 29
26.11. 17:30
AB049
SK Velká Bystřice - Dvůr Králové
35 : 20
13.11. 11:00
AB040
HK Bystřice p.H. - Chodov
33 : 31
2.liga muži SVČ
22.4. 18:00
AD118
Náchod "B" - Jablonec
28 : 26
2.liga muži JM
4.12. 11:00
AE060
Napajedla - Telnice
37 : 25
2.liga muži SM
19.11. 15:00
AF043
Uničov A - Vsetín
23 : 31
9.10. 10:30
AF024
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
33 : 34
1.liga starší dorostenci
9.4. 15:00
AG111
Jičín - Dukla
19 : 33
19.2. 15:00
AG068
Sokol Ostrava - Zubří
24 : 38
2.liga starší dorostenci JM
13.11. 09:00
AIA040
HK Bystřice p.H. - TJ Sokol Horka n.M.
41 : 23
2.liga starší dorostenci SM
26.11. 15:30
AIB033
V. Bystřice - Vsetín
31 : 30
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
13.5. 14:00
AIC028
V. Bystřice - Zlín
34 : 22
1.liga mladší dorostenci
9.4. 13:00
AJ111
Jičín - Dukla
30 : 26
26.11. 13:30
AJ050
V. Bystřice - HK Lovosice
26 : 31
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 13:00
ALB129
Zlín - SKH Polanka n.O.
30 : 27
26.2. 14:00
ALB076
Zlín - TJ STM Olomouc
36 : 26
19.11. 13:00
ALB043
Házená Uničov - TJ STM Olomouc
29 : 49
16.10. 12:30
ALB029
TJ Sokol Centrum Haná - TJ STM Olomouc
39 : 15
Český pohár mužů
17.11. 10:30
AM072
Maloměřice - Dukla Praha
26 : 30
28.9. 16:30
AM065
MHK Karviná - Kopřivnice
30 : 29
Český pohár žen
8.10. 16:00
AN015
SK Velká Bystřice - Otrokovice
37 : 24
1.liga ženy
30.4. 16:30
AR122
Zlín B - Otrokovice
29 : 23
1.4. 15:30
AR104
HK Hodonín - HC Plzeň
42 : 19
25.2. 15:30
AR082
Zlín B - HC Plzeň
22 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj, 10.6.2017, hřiště Všenory - výsledky
video
online
Dukla B - Všenory
nezadáno
video
online
Chodov - Všenory
nezadáno
video
online
Všenory - Dukla A
nezadáno
video
online
S.Vršovice - Všenory
nezadáno
video
online
Všenory - L.Vršovice
nezadáno
video
online
L.Vršovice - Chodov
9 : 12
video
online
S.Vršovice - Dukla A
8 : 22
video
online
S.Vršovice - Dukla B
7 : 22
video
online
Dukla A - L.Vršovice
26 : 11
video
online
Dukla B - Chodov
30 : 14
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice
8 : 16
video
online
Dukla A - Chodov
33 : 20
video
online
L.Vršovice - Dukla B
11 : 27
video
online
Dukla A - Dukla B
15 : 16
video
online
Chodov - S.Vršovice
24 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
20
18
1
1
435 : 207
37
2
Dukla A
20
17
1
2
469 : 226
35
3
Dukla C
20
12
0
8
313 : 268
24
4
Chodov
20
5
1
14
255 : 408
11
5
L.Vršovice
20
3
1
16
203 : 396
7
6
S.Vršovice
20
2
2
16
179 : 349
6
7
Všenory
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Kvido Jakubů
Lokomotiva Vršovice
146
Martin Rakouský
Dukla Praha B
122
Jiří Rakouský
Dukla Praha B
122
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kvido Jakubů
Lokomotiva Vršovice
15
Marek Stoklasa
Sokol Vršovice
14
Dan Erebai
Dukla Praha C
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karel Zajíc
TJ JM Chodov
28
Pavel Kohout
Lokomotiva Vršovice
16
Vojtěch Müller
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.