Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Adam Baader
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
5.5. 19:00
AA186
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 30
23.4. 10:30
AA161
Cement Hranice - Tatran Litovel
29 : 22
1.liga muži
7.5. 15:00
AB129
HC Zlín - Jičín "B"
32 : 28
22.4. 16:00
AB118
Náchod - Jičín "B"
33 : 26
9.4. 17:00
AB111
Jičín "B" - Chodov
27 : 25
12.3. 16:00
AB089
HC Zlín - Chodov
25 : 30
19.2. 17:00
AB068
Sokol Ostrava - Náchod
30 : 29
26.11. 17:30
AB049
SK Velká Bystřice - Dvůr Králové
35 : 20
13.11. 11:00
AB040
HK Bystřice p.H. - Chodov
33 : 31
2.liga muži SVČ
22.4. 18:00
AD118
Náchod "B" - Jablonec
28 : 26
2.liga muži JM
4.12. 11:00
AE060
Napajedla - Telnice
37 : 25
2.liga muži SM
19.11. 15:00
AF043
Uničov A - Vsetín
23 : 31
9.10. 10:30
AF024
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
33 : 34
1.liga starší dorostenci
9.4. 15:00
AG111
Jičín - Dukla
19 : 33
19.2. 15:00
AG068
Sokol Ostrava - Zubří
24 : 38
2.liga starší dorostenci JM
13.11. 09:00
AIA040
HK Bystřice p.H. - TJ Sokol Horka n.M.
41 : 23
2.liga starší dorostenci SM
26.11. 15:30
AIB033
V. Bystřice - Vsetín
31 : 30
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
13.5. 14:00
AIC028
V. Bystřice - Zlín
34 : 22
1.liga mladší dorostenci
9.4. 13:00
AJ111
Jičín - Dukla
30 : 26
26.11. 13:30
AJ050
V. Bystřice - HK Lovosice
26 : 31
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 13:00
ALB129
Zlín - SKH Polanka n.O.
30 : 27
26.2. 14:00
ALB076
Zlín - TJ STM Olomouc
36 : 26
19.11. 13:00
ALB043
Házená Uničov - TJ STM Olomouc
29 : 49
16.10. 12:30
ALB029
TJ Sokol Centrum Haná - TJ STM Olomouc
39 : 15
Český pohár mužů
17.11. 10:30
AM072
Maloměřice - Dukla Praha
26 : 30
28.9. 16:30
AM065
MHK Karviná - Kopřivnice
30 : 29
Český pohár žen
8.10. 16:00
AN015
SK Velká Bystřice - Otrokovice
37 : 24
1.liga ženy
30.4. 16:30
AR122
Zlín B - Otrokovice
29 : 23
1.4. 15:30
AR104
HK Hodonín - HC Plzeň
42 : 19
25.2. 15:30
AR082
Zlín B - HC Plzeň
22 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim - 10. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Chodov B
17 : 26
video
online
Chodov B - S.Vršovice B
29 : 31
video
online
Ledeč n.S. - Kutná Hora
29 : 20
video
online
Sokol Žďár n. S. - HK B Most
35 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
6
6
0
0
199 : 144
12
2
Ledeč n.S.
6
4
1
1
152 : 131
9
3
HK B Most
6
3
1
2
147 : 138
7
4
Kutná Hora
6
3
0
3
159 : 159
6
5
S.Vršovice B
6
2
1
3
142 : 168
5
6
Chodov B
6
1
1
4
155 : 162
3
7
Wendy Mělník
6
0
0
6
106 : 158
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.