Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Tomáš Deml
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
1.4. 17:00
AB103
Dvůr Králové - HC Zlín
22 : 21
4.3. 15:00
AB083
Liberec - HBC Strakonice 1921
22 : 29
27.11. 17:00
AB052
Jičín "B" - Náchod
32 : 21
23.10. 13:00
AB036
Talent Plzeň "B" - HC Zlín
30 : 35
2 liga muži JZČ
29.4. 18:00
AC122
H.Brod - S.Vršovice
20 : 33
1.liga starší dorostenci
27.11. 15:00
AG052
Jičín - Zubří
25 : 35
23.10. 15:00
AG036
Talent Plzeň - HK Lovosice
25 : 20
15.10. 17:00
AG030
Jičín - TJ Sokol Úvaly
31 : 17
2.liga starší dorostenci Č
4.3. 17:00
AH083
Liberec - Sp.MAS Sezimovo Ústí
35 : 30
1.liga mladší dorostenci
4.3. 13:00
AJ083
Liberec - V. Bystřice
36 : 35
27.11. 13:00
AJ052
Jičín - Zubří
23 : 28
23.10. 17:00
AJ036
Talent Plzeň A - HK Lovosice
37 : 29
2.liga mladší dorostenci JČ
29.4. 16:00
AKA122
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice A
24 : 40
Český pohár mužů
7.9. 19:30
AM039
Slavia - Zruč n.S.
35 : 27
27.8. 17:00
AM002
Sokol Úvaly - Praha 4
28 : 33
Český pohár žen
21.12. 18:30
AN025
S.Vršovice - Baník Most
13 : 39
Žákovská liga starších žáků
20.5. 17:30
AO300
Třeboň - Jičín
20 : 26
20.5. 16:30
AO299
Sokol V. Meziříčí - Žeravice
19 : 26
20.5. 13:30
AO296
Žeravice - Lovosice
38 : 16
20.5. 11:30
AO294
Jičín - Lovosice
23 : 20
20.5. 09:30
AO292
Lovosice - Sokol V. Meziříčí
16 : 30
W.H.I.L.
22.4. 18:00
AW181
SHK Veselí n.M. - HC Zlín
20 : 18
5.3. 13:00
AW140
Slavia Praha - Bemaco Prešov
29 : 25
25.2. 17:30
AW129
Zora Olomouc - HC Zlín
28 : 24
7.1. 15:00
AW083
Sokol Písek - Zora Olomouc
22 : 31
Liga Vysočiny - mladší žáci
1.10. 13:00
JC039
Sokol V. Meziříčí A - Pardubice
8 : 4
1.10. 12:30
JC038
Sokol N. Veselí A - Sokol V. Meziříčí B
5 : 8
1.10. 11:30
JC036
Pardubice - Sokol N. Veselí A
7 : 14
1.10. 11:00
JC035
Sokol V. Meziříčí A - Sokol V. Meziříčí B
20 : 10
1.10. 10:00
JC033
Sokol V. Meziříčí B - Pardubice
12 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.