Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
1. turnaj A, 24.9.2016, hřiště Astra
1. turnaj B, 10.9.2016, hřiště Slavia
2. turnaj A, 2.10.2016, hřiště Háje
2. turnaj B, 1.10.2016, hřiště ZŠ Burešova
3. turnaj A, 27.11.2016, hala Sokol Vršovice
3. turnaj B, 26.11.2016, hala Mělník
4. turnaj A, 25.2.2017, hala KZŠ Elijáš
4. turnaj B, 4.3.2017, hala Mělník
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia
5. turnaj B, 23.4.2017, hala Turnov
Krajské školní ligy
Josef Gebauer
Mateřský klub
HC Čambavamba
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.9.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
5.3. 15:30
AC081
TJ Lokomotiva Plzeň - TJ D.Cerekev
31 : 17
8.10. 17:00
AC020
Košutka - Zruč n.S.
31 : 23
17.9. 11:00
AC001
S.Vršovice - VŠ Plzeň
23 : 19
2.liga muži SVČ
26.3. 14:00
AD102
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
29 : 31
18.3. 10:00
AD093
Dukla B - 1.HC Pardubice
33 : 29
10.12. 10:45
AD062
Kolín - 1.HC Pardubice
28 : 29
19.11. 10:00
AD045
Dukla B - Jablonec
35 : 28
24.9. 17:00
AD009
Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
21 : 28
1.liga starší dorostenci
26.3. 12:00
AG102
HK Lovosice - Talent Plzeň
24 : 22
18.3. 14:00
AG093
Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek
35 : 21
10.12. 13:00
AG064
TJ Sokol Úvaly - Talent Plzeň
21 : 24
19.11. 14:00
AG045
Dukla - Jičín
36 : 25
24.9. 13:00
AG009
TJ Sokol Úvaly - Pepino SKP Frýdek-Místek
17 : 23
2.liga starší dorostenci Č
3.12. 15:00
AH058
TJ Sokol Bělá - ELP Jablonec
34 : 21
1.liga mladší dorostenci
26.3. 10:00
AJ102
HK Lovosice - Talent Plzeň A
24 : 26
18.3. 12:00
AJ093
Dukla - Pepino SKP F-M
30 : 29
19.11. 12:00
AJ045
Dukla - Jičín
28 : 19
2.liga mladší dorostenci JČ
17.9. 09:00
AKA001
Sokol Vršovice A - Sokol Šťáhlavy
24 : 28
2.liga mladší dorostenci SČ
24.9. 15:00
AKB009
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
32 : 29
17.9. 13:00
AKB001
Vršovice B - D.Králové
27 : 23
2.liga ženy - západ
3.12. 13:00
AS058
TJ Sokol Bělá - Kobylisy B
34 : 17
5.11. 14:00
AS039
J.Hradec - Sokol Písek B
27 : 28
1.liga starší dorostenky - západ
12.2. 13:00
AUA071
Kobylisy - Slavia
23 : 29
1.liga mladší dorostenky
5.11. 12:00
AV039
J.Hradec - Poruba
36 : 19
4.11. 17:30
AV022
Háje - Slavia
21 : 39
2.liga mladší dorostenky - západ
12.2. 11:00
AVA071
Kobylisy - HC Plzeň
29 : 13
Přebor Prahy mužů
24.5. 18:30
BA047
Všenory - Tamburello
25 : 22
24.10. 19:15
BA015
Slavia B - Všenory
31 : 28
14.10. 20:30
BA022
L.Vršovice B - Všenory
24 : 27
7.10. 19:30
BA019
Tamburello - Všenory
27 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia - výsledky
video
online
Slavia B - Astra
16 : 6
video
online
Háje A - S.Vršovice
15 : 10
video
online
Astra - Slavia A
11 : 20
video
online
S.Vršovice - Slavia B
8 : 16
video
online
Slavia A - Háje A
17 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
9 : 6
video
online
Slavia B - Háje A
13 : 14
video
online
S.Vršovice - Slavia A
5 : 27
video
online
Háje A - Astra
12 : 19
video
online
Slavia A - Slavia B
14 : 10
Tabulka střelců
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha A
90
Barbora Jiránková
Astra Praha
77
Alexandra Koubová
DHC Slavia Praha A
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Váchová
HC Háje A
15
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Adamová
TJ Turnov
18
Barbora Jiránková
Astra Praha
10
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.