Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Rozpis soutěže
Jaro
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Josef Gebauer
Mateřský klub
HC Čambavamba
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.9.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
5.3. 15:30
AC081
TJ Lokomotiva Plzeň - TJ D.Cerekev
31 : 17
8.10. 17:00
AC020
Košutka - Zruč n.S.
31 : 23
17.9. 11:00
AC001
S.Vršovice - VŠ Plzeň
23 : 19
2.liga muži SVČ
26.3. 14:00
AD102
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
29 : 31
18.3. 10:00
AD093
Dukla B - 1.HC Pardubice
33 : 29
10.12. 10:45
AD062
Kolín - 1.HC Pardubice
28 : 29
19.11. 10:00
AD045
Dukla B - Jablonec
35 : 28
24.9. 17:00
AD009
Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
21 : 28
1.liga starší dorostenci
26.3. 12:00
AG102
HK Lovosice - Talent Plzeň
24 : 22
18.3. 14:00
AG093
Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek
35 : 21
10.12. 13:00
AG064
TJ Sokol Úvaly - Talent Plzeň
21 : 24
19.11. 14:00
AG045
Dukla - Jičín
36 : 25
24.9. 13:00
AG009
TJ Sokol Úvaly - Pepino SKP Frýdek-Místek
17 : 23
2.liga starší dorostenci Č
3.12. 15:00
AH058
TJ Sokol Bělá - ELP Jablonec
34 : 21
1.liga mladší dorostenci
26.3. 10:00
AJ102
HK Lovosice - Talent Plzeň A
24 : 26
18.3. 12:00
AJ093
Dukla - Pepino SKP F-M
30 : 29
19.11. 12:00
AJ045
Dukla - Jičín
28 : 19
2.liga mladší dorostenci JČ
17.9. 09:00
AKA001
Sokol Vršovice A - Sokol Šťáhlavy
24 : 28
2.liga mladší dorostenci SČ
24.9. 15:00
AKB009
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
32 : 29
17.9. 13:00
AKB001
Vršovice B - D.Králové
27 : 23
2.liga ženy - západ
3.12. 13:00
AS058
TJ Sokol Bělá - Kobylisy B
34 : 17
5.11. 14:00
AS039
J.Hradec - Sokol Písek B
27 : 28
1.liga starší dorostenky - západ
12.2. 13:00
AUA071
Kobylisy - Slavia
23 : 29
1.liga mladší dorostenky
5.11. 12:00
AV039
J.Hradec - Poruba
36 : 19
4.11. 17:30
AV022
Háje - Slavia
21 : 39
2.liga mladší dorostenky - západ
12.2. 11:00
AVA071
Kobylisy - HC Plzeň
29 : 13
Přebor Prahy mužů
24.5. 18:30
BA047
Všenory - Tamburello
25 : 22
24.10. 19:15
BA015
Slavia B - Všenory
31 : 28
14.10. 20:30
BA022
L.Vršovice B - Všenory
24 : 27
7.10. 19:30
BA019
Tamburello - Všenory
27 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
3. turnaj, 20.5.2017, hřiště Háje - výsledky
video
online
Háje - S.Vršovice
13 : 12
video
online
Slavia - Sokol Bělá
18 : 7
video
online
S.Vršovice - TJ Turnov
12 : 7
video
online
Sokol Bělá - Háje
9 : 21
video
online
TJ Turnov - Slavia
3 : 19
video
online
S.Vršovice - Sokol Bělá
13 : 11
video
online
Háje - Slavia
12 : 12
video
online
Sokol Bělá - TJ Turnov
18 : 11
video
online
Slavia - S.Vršovice
21 : 8
video
online
TJ Turnov - Háje
7 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
12
10
1
1
189 : 100
21
2
Háje
12
10
1
1
163 : 113
21
3
Sokol Bělá
12
5
0
7
141 : 164
10
4
S.Vršovice
12
4
0
8
132 : 148
8
5
TJ Turnov
12
0
0
12
92 : 192
0
Tabulka střelců
Michaela Brezová
Sokol Vršovice
43
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
37
Lucie Přívratská
HC Háje
36
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Přívratská
HC Háje
11
Denisa Hrabětová
HC Háje
8
Sára Kastnerová
TJ Sokol Bělá p.B.
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
8
Anežka Vítková
TJ Sokol Bělá p.B.
6
Anna Svobodová
TJ Turnov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.