Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Josef Gebauer
Mateřský klub
HC Čambavamba
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.9.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
5.3. 15:30
AC081
TJ Lokomotiva Plzeň - TJ D.Cerekev
31 : 17
8.10. 17:00
AC020
Košutka - Zruč n.S.
31 : 23
17.9. 11:00
AC001
S.Vršovice - VŠ Plzeň
23 : 19
2.liga muži SVČ
26.3. 14:00
AD102
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
29 : 31
18.3. 10:00
AD093
Dukla B - 1.HC Pardubice
33 : 29
10.12. 10:45
AD062
Kolín - 1.HC Pardubice
28 : 29
19.11. 10:00
AD045
Dukla B - Jablonec
35 : 28
24.9. 17:00
AD009
Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
21 : 28
1.liga starší dorostenci
26.3. 12:00
AG102
HK Lovosice - Talent Plzeň
24 : 22
18.3. 14:00
AG093
Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek
35 : 21
10.12. 13:00
AG064
TJ Sokol Úvaly - Talent Plzeň
21 : 24
19.11. 14:00
AG045
Dukla - Jičín
36 : 25
24.9. 13:00
AG009
TJ Sokol Úvaly - Pepino SKP Frýdek-Místek
17 : 23
2.liga starší dorostenci Č
3.12. 15:00
AH058
TJ Sokol Bělá - ELP Jablonec
34 : 21
1.liga mladší dorostenci
26.3. 10:00
AJ102
HK Lovosice - Talent Plzeň A
24 : 26
18.3. 12:00
AJ093
Dukla - Pepino SKP F-M
30 : 29
19.11. 12:00
AJ045
Dukla - Jičín
28 : 19
2.liga mladší dorostenci JČ
17.9. 09:00
AKA001
Sokol Vršovice A - Sokol Šťáhlavy
24 : 28
2.liga mladší dorostenci SČ
24.9. 15:00
AKB009
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
32 : 29
17.9. 13:00
AKB001
Vršovice B - D.Králové
27 : 23
2.liga ženy - západ
3.12. 13:00
AS058
TJ Sokol Bělá - Kobylisy B
34 : 17
5.11. 14:00
AS039
J.Hradec - Sokol Písek B
27 : 28
1.liga starší dorostenky - západ
12.2. 13:00
AUA071
Kobylisy - Slavia
23 : 29
1.liga mladší dorostenky
5.11. 12:00
AV039
J.Hradec - Poruba
36 : 19
4.11. 17:30
AV022
Háje - Slavia
21 : 39
2.liga mladší dorostenky - západ
12.2. 11:00
AVA071
Kobylisy - HC Plzeň
29 : 13
Přebor Prahy mužů
24.5. 18:30
BA047
Všenory - Tamburello
25 : 22
24.10. 19:15
BA015
Slavia B - Všenory
31 : 28
14.10. 20:30
BA022
L.Vršovice B - Všenory
24 : 27
7.10. 19:30
BA019
Tamburello - Všenory
27 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.