Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Marek Bareš
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
25.4.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
29.4. 18:00
AC125
Zruč n.S. - TJ D.Cerekev
31 : 13
22.4. 16:00
AC119
S.Vršovice - Košutka
31 : 24
8.4. 18:00
AC111
Třeboň - S.Vršovice
26 : 28
18.3. 18:00
AC096
Košutka - Třeboň
39 : 20
2.liga muži SVČ
8.5. 19:30
AD127
Slavia - Ústí n.L.
35 : 31
26.3. 17:30
AD101
1.HC Pardubice - Náchod "B"
37 : 27
12.3. 17:30
AD088
1.HC Pardubice - Loko Louny
28 : 30
4.3. 17:00
AD083
Sokol Úvaly - Ústí n.L.
26 : 22
1.liga starší dorostenci
4.3. 15:00
AG083
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 1921
24 : 24
2.liga starší dorostenci Č
12.3. 13:30
AH088
1.HC Pardubice - Loko Louny
26 : 22
2.liga mladší dorostenci JČ
8.4. 16:00
AKA111
Třeboň - Sokol Vršovice A
30 : 31
2.liga mladší dorostenci SČ
22.4. 18:00
AKB119
Vršovice B - TJ Sokol Úvaly
34 : 29
26.3. 15:30
AKB101
1.HC Pardubice - Náchod
25 : 29
12.3. 15:30
AKB088
1.HC Pardubice - Loko Louny
33 : 42
4.3. 13:00
AKB083
TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři Ústí n.L.
46 : 24
Žákovská liga starších žáků
21.5. 15:25
AO258
Karviná A - Náchod
27 : 22
21.5. 14:30
AO257
Dukla A - Šťáhlavy
20 : 15
21.5. 12:40
AO255
Šťáhlavy - Náchod
24 : 18
21.5. 09:55
AO252
Karviná A - Šťáhlavy
17 : 21
21.5. 09:00
AO251
TJ STM Olomouc - Dukla A
17 : 17
30.4. 17:30
AO250
Šťáhlavy - Jičín
25 : 18
30.4. 16:30
AO249
Liberec - TJ Cement Hranice A
24 : 29
30.4. 13:30
AO246
TJ Cement Hranice A - Pepino SKP Fr.-Místek A
21 : 23
30.4. 11:30
AO244
Jičín - Pepino SKP Fr.-Místek A
22 : 25
30.4. 10:30
AO243
Šťáhlavy - TJ Cement Hranice A
30 : 22
30.4. 09:30
AO242
Pepino SKP Fr.-Místek A - Liberec
28 : 17
18.3. 16:45
AO190
Karviná A - Talent A
21 : 22
18.3. 15:50
AO189
Házená Mělník - Žeravice
22 : 18
18.3. 13:05
AO186
Žeravice - Liberec
30 : 17
18.3. 11:15
AO184
Talent A - Liberec
30 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj, 3.6.2017, hala Sokol Vršovice - výsledky
video
online
Chodov A - S.Vršovice
14 : 18
video
online
Chodov B - L.Vršovice
12 : 29
video
online
Sokol Břve - Chodov A
7 : 23
video
online
S.Vršovice - Chodov B
24 : 11
video
online
L.Vršovice - Sokol Břve
25 : 10
video
online
Chodov A - Chodov B
31 : 14
video
online
S.Vršovice - L.Vršovice
24 : 24
video
online
Chodov B - Sokol Břve
17 : 11
video
online
L.Vršovice - Chodov A
17 : 21
video
online
Sokol Břve - S.Vršovice
7 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
20
18
2
0
476 : 239
38
2
L.Vršovice
20
14
2
4
455 : 300
30
3
Chodov A
20
13
0
7
398 : 283
26
4
Dukla B
20
9
0
11
335 : 338
18
5
Sokol Břve
20
3
0
17
202 : 415
6
6
Chodov B
20
1
0
19
172 : 463
2
Tabulka střelců
David Němec
Lokomotiva Vršovice
355
Vojtěch Müller
Sokol Vršovice
284
Jan Frühauf
Lokomotiva Vršovice
269
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Němec
Lokomotiva Vršovice
15
Jan Frühauf
Lokomotiva Vršovice
15
Daniel Heller
TJ JM Chodov A
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Stoklasa
Sokol Vršovice
38
Ondřej Rous
TJ Sokol Břve
34
Adam Lojík
Sokol Vršovice
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.