Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Rozpis soutěže
Jaro
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Marek Bareš
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
25.4.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
29.4. 18:00
AC125
Zruč n.S. - TJ D.Cerekev
31 : 13
22.4. 16:00
AC119
S.Vršovice - Košutka
31 : 24
8.4. 18:00
AC111
Třeboň - S.Vršovice
26 : 28
18.3. 18:00
AC096
Košutka - Třeboň
39 : 20
2.liga muži SVČ
8.5. 19:30
AD127
Slavia - Ústí n.L.
35 : 31
26.3. 17:30
AD101
1.HC Pardubice - Náchod "B"
37 : 27
12.3. 17:30
AD088
1.HC Pardubice - Loko Louny
28 : 30
4.3. 17:00
AD083
Sokol Úvaly - Ústí n.L.
26 : 22
1.liga starší dorostenci
4.3. 15:00
AG083
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 1921
24 : 24
2.liga starší dorostenci Č
12.3. 13:30
AH088
1.HC Pardubice - Loko Louny
26 : 22
2.liga mladší dorostenci JČ
8.4. 16:00
AKA111
Třeboň - Sokol Vršovice A
30 : 31
2.liga mladší dorostenci SČ
22.4. 18:00
AKB119
Vršovice B - TJ Sokol Úvaly
34 : 29
26.3. 15:30
AKB101
1.HC Pardubice - Náchod
25 : 29
12.3. 15:30
AKB088
1.HC Pardubice - Loko Louny
33 : 42
4.3. 13:00
AKB083
TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři Ústí n.L.
46 : 24
Žákovská liga starších žáků
21.5. 15:25
AO258
Karviná A - Náchod
27 : 22
21.5. 14:30
AO257
Dukla A - Šťáhlavy
20 : 15
21.5. 12:40
AO255
Šťáhlavy - Náchod
24 : 18
21.5. 09:55
AO252
Karviná A - Šťáhlavy
17 : 21
21.5. 09:00
AO251
TJ STM Olomouc - Dukla A
17 : 17
30.4. 17:30
AO250
Šťáhlavy - Jičín
25 : 18
30.4. 16:30
AO249
Liberec - TJ Cement Hranice A
24 : 29
30.4. 13:30
AO246
TJ Cement Hranice A - Pepino SKP Fr.-Místek A
21 : 23
30.4. 11:30
AO244
Jičín - Pepino SKP Fr.-Místek A
22 : 25
30.4. 10:30
AO243
Šťáhlavy - TJ Cement Hranice A
30 : 22
30.4. 09:30
AO242
Pepino SKP Fr.-Místek A - Liberec
28 : 17
18.3. 16:45
AO190
Karviná A - Talent A
21 : 22
18.3. 15:50
AO189
Házená Mělník - Žeravice
22 : 18
18.3. 13:05
AO186
Žeravice - Liberec
30 : 17
18.3. 11:15
AO184
Talent A - Liberec
30 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
3. turnaj, 20.5.2017, hřiště Háje - výsledky
video
online
Háje - S.Vršovice
13 : 12
video
online
Slavia - Sokol Bělá
18 : 7
video
online
S.Vršovice - TJ Turnov
12 : 7
video
online
Sokol Bělá - Háje
9 : 21
video
online
TJ Turnov - Slavia
3 : 19
video
online
S.Vršovice - Sokol Bělá
13 : 11
video
online
Háje - Slavia
12 : 12
video
online
Sokol Bělá - TJ Turnov
18 : 11
video
online
Slavia - S.Vršovice
21 : 8
video
online
TJ Turnov - Háje
7 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
12
10
1
1
189 : 100
21
2
Háje
12
10
1
1
163 : 113
21
3
Sokol Bělá
12
5
0
7
141 : 164
10
4
S.Vršovice
12
4
0
8
132 : 148
8
5
TJ Turnov
12
0
0
12
92 : 192
0
Tabulka střelců
Michaela Brezová
Sokol Vršovice
43
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
37
Lucie Přívratská
HC Háje
36
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Přívratská
HC Háje
11
Denisa Hrabětová
HC Háje
8
Sára Kastnerová
TJ Sokol Bělá p.B.
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
8
Anežka Vítková
TJ Sokol Bělá p.B.
6
Anna Svobodová
TJ Turnov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.