Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Ondřej Háza
Mateřský klub
Dukla Praha
Rok narození
1997
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.10.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci JČ
5.3. 14:00
AKA080
Sokol Vršovice A - Talent Plzeň "B"
31 : 34
2.liga mladší dorostenci SČ
5.3. 18:00
AKB080
Vršovice B - TJ Sokol Bělá p.B.
19 : 25
Žákovská liga starších žáků
21.5. 17:15
AO260
Náchod - Dukla A
20 : 33
21.5. 16:20
AO259
Šťáhlavy - TJ STM Olomouc
21 : 17
21.5. 13:35
AO256
TJ STM Olomouc - Karviná A
27 : 23
21.5. 11:45
AO254
Dukla A - Karviná A
27 : 20
21.5. 10:50
AO253
Náchod - TJ STM Olomouc
24 : 18
29.4. 17:30
AO230
HBC Strakonice - Dukla B
15 : 21
29.4. 13:30
AO226
Náchod - V. Bystřice A
21 : 24
29.4. 12:30
AO225
Žeravice - HBC Strakonice
22 : 16
29.4. 10:30
AO223
HBC Strakonice - Náchod
18 : 25
29.4. 09:30
AO222
V. Bystřice A - Žeravice
27 : 24
Žákovská liga starších žaček
15.1. 16:30
AP099
Kunovice - Jiskra H. Brod A
27 : 10
15.1. 14:30
AP097
Slavoj Žirovnice - Kunovice
20 : 18
15.1. 11:30
AP094
Slavoj Žirovnice - Kobylisy II A
21 : 18
15.1. 10:30
AP093
DHK Zora Olomouc - Jiskra H. Brod A
21 : 15
15.1. 08:30
AP091
Jiskra H. Brod A - Slavoj Žirovnice
20 : 21
2.liga ženy - západ
2.4. 16:00
AS108
Milevsko - FK Hvězda Cheb
23 : 20
11.3. 14:00
AS091
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
20 : 23
5.3. 16:00
AS086
S.Vršovice B - FK Hvězda Cheb
23 : 20
1.liga starší dorostenky - západ
9.4. 15:00
AUA114
Slavia - H.Brod
36 : 23
1.liga mladší dorostenky
9.4. 13:00
AV114
Slavia - H.Brod
41 : 28
2.liga mladší dorostenky - západ
26.3. 14:30
AVA101
HC Plzeň - Písek
21 : 24
Přebor Prahy mužů
11.6. 19:30
BA053
Čambavamba - Slavia B
21 : 30
Přebor Prahy žen
4.11. 19:45
BB040
Střešovice A - Sokol Šťáhlavy
22 : 27
Přebor Prahy starších žáků
5.11. 15:50
BC069
Chodov - S.Vršovice
18 : 8
5.11. 14:40
BC067
L.Vršovice - S.Vršovice
10 : 15
5.11. 13:30
BC065
Chodov - Kobylisy
13 : 5
5.11. 12:20
BC063
Dukla B - Chodov
26 : 11
5.11. 11:30
BC062
S.Vršovice - Kobylisy
16 : 5
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.