Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Ondřej Háza
Mateřský klub
Dukla Praha
Rok narození
1997
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.10.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci JČ
5.3. 14:00
AKA080
Sokol Vršovice A - Talent Plzeň "B"
31 : 34
2.liga mladší dorostenci SČ
5.3. 18:00
AKB080
Vršovice B - TJ Sokol Bělá p.B.
19 : 25
Žákovská liga starších žáků
21.5. 17:15
AO260
Náchod - Dukla A
20 : 33
21.5. 16:20
AO259
Šťáhlavy - TJ STM Olomouc
21 : 17
21.5. 13:35
AO256
TJ STM Olomouc - Karviná A
27 : 23
21.5. 11:45
AO254
Dukla A - Karviná A
27 : 20
21.5. 10:50
AO253
Náchod - TJ STM Olomouc
24 : 18
29.4. 17:30
AO230
HBC Strakonice - Dukla B
15 : 21
29.4. 13:30
AO226
Náchod - V. Bystřice A
21 : 24
29.4. 12:30
AO225
Žeravice - HBC Strakonice
22 : 16
29.4. 10:30
AO223
HBC Strakonice - Náchod
18 : 25
29.4. 09:30
AO222
V. Bystřice A - Žeravice
27 : 24
Žákovská liga starších žaček
15.1. 16:30
AP099
Kunovice - Jiskra H. Brod A
27 : 10
15.1. 14:30
AP097
Slavoj Žirovnice - Kunovice
20 : 18
15.1. 11:30
AP094
Slavoj Žirovnice - Kobylisy II A
21 : 18
15.1. 10:30
AP093
DHK Zora Olomouc - Jiskra H. Brod A
21 : 15
15.1. 08:30
AP091
Jiskra H. Brod A - Slavoj Žirovnice
20 : 21
2.liga ženy - západ
2.4. 16:00
AS108
Milevsko - FK Hvězda Cheb
23 : 20
11.3. 14:00
AS091
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
20 : 23
5.3. 16:00
AS086
S.Vršovice B - FK Hvězda Cheb
23 : 20
1.liga starší dorostenky - západ
9.4. 15:00
AUA114
Slavia - H.Brod
36 : 23
1.liga mladší dorostenky
9.4. 13:00
AV114
Slavia - H.Brod
41 : 28
2.liga mladší dorostenky - západ
26.3. 14:30
AVA101
HC Plzeň - Písek
21 : 24
Přebor Prahy mužů
11.6. 19:30
BA053
Čambavamba - Slavia B
21 : 30
Přebor Prahy žen
4.11. 19:45
BB040
Střešovice A - Sokol Šťáhlavy
22 : 27
Přebor Prahy starších žáků
5.11. 15:50
BC069
Chodov - S.Vršovice
18 : 8
5.11. 14:40
BC067
L.Vršovice - S.Vršovice
10 : 15
5.11. 13:30
BC065
Chodov - Kobylisy
13 : 5
5.11. 12:20
BC063
Dukla B - Chodov
26 : 11
5.11. 11:30
BC062
S.Vršovice - Kobylisy
16 : 5
Další
Kalendář
Předchozí kola
4. turnaj B, 27.11.2016, hala Mělník - výsledky
video
online
Házená Mělník - Sokol Bělá
11 : 12
video
online
TJ Turnov - Háje B
4 : 13
video
online
Sokol Bělá - Kobylisy II B
17 : 14
video
online
Háje B - Házená Mělník
12 : 8
video
online
Kobylisy II B - TJ Turnov
12 : 8
video
online
Sokol Bělá - Háje B
6 : 20
video
online
Házená Mělník - TJ Turnov
12 : 4
video
online
Háje B - Kobylisy II B
13 : 17
video
online
TJ Turnov - Sokol Bělá
11 : 14
video
online
Házená Mělník - Kobylisy II B
11 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje B
20
15
1
4
284 : 194
31
2
Kobylisy II B
20
13
2
5
289 : 238
28
3
Házená Mělník
20
9
2
9
222 : 227
20
4
Sokol Bělá
20
8
4
8
256 : 272
20
5
TJ Turnov
20
0
1
19
168 : 288
1
Tabulka střelců
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
85
Tereza Vostárková
DHC Slavia Praha
68
Lucie Přívratská
HC Háje B
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Kaiserová
HC Háje A
20
Lucie Přívratská
HC Háje B
19
Tereza Vostárková
DHC Slavia Praha
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Kuličová
Házená Mělník
14
Veronika Šejnohová
Házená Mělník
12
Julie Slavíčková
HC Háje A
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.