Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Petr Procházka
Mateřský klub
Spartak Příbram
Rok narození
1999
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.3.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy starších žáků
8.4. 15:00
BC140
L.Vršovice - Chodov
17 : 16
8.4. 13:40
BC138
Dukla C - L.Vršovice
19 : 12
8.4. 13:00
BC137
Chodov - S.Vršovice
20 : 11
8.4. 11:40
BC135
L.Vršovice - S.Vršovice
13 : 11
8.4. 11:00
BC134
Dukla C - Chodov
14 : 6
8.4. 09:40
BC132
S.Vršovice - Dukla C
9 : 21
8.4. 09:00
BC131
Chodov - Dukla A
8 : 33
1.4. 16:10
BC130
Dukla B - Chodov
26 : 7
1.4. 15:35
BC129
S.Vršovice - L.Vršovice
8 : 9
1.4. 12:40
BC124
Chodov - L.Vršovice
20 : 12
Přebor Prahy mladších žáků
25.3. 15:00
BD125
Sokol Břve - L.Vršovice
10 : 27
25.3. 13:40
BD123
Dukla B - Sokol Břve
20 : 10
25.3. 13:00
BD122
L.Vršovice - Chodov A
24 : 19
25.3. 11:40
BD120
Sokol Břve - Chodov A
9 : 17
25.3. 11:00
BD119
Dukla B - L.Vršovice
17 : 22
25.3. 09:40
BD117
Chodov A - Dukla B
14 : 15
25.3. 09:00
BD116
L.Vršovice - S.Vršovice
14 : 25
Přebor starších žáků
4.6. 16:00
CN081
Příbram - Sokol Úvaly B
25 : 24
23.4. 14:00
CN073
Příbram - Házená Mělník 03
13 : 25
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.