Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
14.1. 15:30
AP078
Házená Mělník - J.Hradec
15 : 26
14.1. 12:30
AP075
Strakonice - J.Hradec
16 : 18
14.1. 11:30
AP074
Hvězda Cheb - Házená Mělník
22 : 10
14.1. 09:30
AP072
Házená Mělník - Strakonice
12 : 27
1.liga ženy
7.5. 12:30
AR128
HC Plzeň - S.Vršovice
16 : 29
1.5. 15:00
AR124
Kobylisy - HK Hodonín
27 : 36
1.4. 16:00
AR103
Slavia VŠ Plzeň - H.Brod
39 : 17
26.3. 13:00
AR100
Sokol V. Meziříčí - Otrokovice
29 : 32
19.2. 16:00
AR073
S.Vršovice - Slavia VŠ Plzeň
22 : 28
18.2. 16:15
AR075
HC Plzeň - Olomouc B
29 : 26
4.12. 14:00
AR055
Slavia VŠ Plzeň - Kunovice
41 : 24
6.11. 16:00
AR040
S.Vršovice - Otrokovice
28 : 32
1.10. 11:30
AR016
HC Plzeň - Zlín B
27 : 24
25.9. 14:00
AR007
Slavia VŠ Plzeň - S.Vršovice
24 : 15
17.9. 11:30
AR005
HC Plzeň - Kobylisy
28 : 25
2.liga ženy - západ
1.5. 17:00
AS124
Kobylisy B - TJ Sokol Bělá
24 : 17
29.4. 10:15
AS122
Milevsko - Turnov
20 : 17
25.3. 18:00
AS100
J.Hradec - Turnov
32 : 19
6.11. 18:00
AS040
S.Vršovice B - Turnov
21 : 33
22.10. 11:00
AS028
J.Hradec - Astra
27 : 25
1.liga starší dorostenky - východ
26.3. 11:00
AUB100
Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
26 : 31
1.liga mladší dorostenky
7.5. 15:00
AV127
DHC Plzeň - J.Hradec
17 : 32
25.3. 15:30
AV100
J.Hradec - HK Ivančice
26 : 33
4.3. 15:00
AV087
J.Hradec - Zlín
25 : 36
6.11. 14:00
AV040
S.Vršovice - HK Ivančice
26 : 28
22.10. 09:00
AV028
J.Hradec - Háje
31 : 25
2.liga mladší dorostenky - západ
18.2. 18:00
AVA075
HC Plzeň - DHK Loko Liberec
22 : 25
1.10. 09:30
AVA016
HC Plzeň - DHK Baník Most
18 : 25
17.9. 09:30
AVA005
HC Plzeň - Kobylisy
19 : 32
Přebor Prahy žen
25.9. 18:00
BB005
SVŠ PLZEŇ B - Sokol Šťáhlavy
23 : 15
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.