Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Martin Kasík
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
2.4. 16:00
AC103
VŠ Plzeň - TJ D.Cerekev
33 : 27
4.3. 17:00
AC083
Košutka - Sezimovo Ústí
36 : 19
26.2. 20:30
AC078
Praha 4 - S.Vršovice
27 : 27
20.11. 17:00
AC047
Libčice n. Vlt. - Sezimovo Ústí
32 : 18
25.9. 16:00
AC011
TJ Lokomotiva Plzeň - Libčice n. Vlt.
25 : 19
2.liga muži SVČ
7.5. 16:00
AD129
HK Lovosice B - Jablonec
27 : 24
8.4. 17:00
AD111
Jablonec - Dukla B
23 : 33
10.12. 17:00
AD063
Jablonec - HK Lovosice B
37 : 22
13.11. 13:30
AD037
HK Lovosice B - Slavia
30 : 35
23.10. 15:30
AD032
L.Vršovice - Jablonec
24 : 26
1.liga starší dorostenci
7.5. 14:00
AG129
HK Lovosice - Jičín
33 : 17
13.11. 11:30
AG037
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
26 : 33
2.liga starší dorostenci Č
8.4. 15:00
AH111
ELP Jablonec - Chodov
28 : 44
10.12. 15:00
AH063
ELP Jablonec - TJ D.Cerekev
27 : 25
23.10. 17:30
AH032
L.Vršovice - ELP Jablonec
31 : 25
15.10. 15:00
AH025
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Šťáhlavy
22 : 26
8.10. 12:30
AH019
TJ Sokol Šťáhlavy - ELP Jablonec
43 : 26
1.liga mladší dorostenci
7.5. 12:00
AJ129
HK Lovosice - Jičín
32 : 29
13.11. 09:30
AJ037
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
27 : 35
2.liga mladší dorostenci JČ
8.10. 14:30
AKA019
Sokol Šťáhlavy - Třeboň
33 : 21
2.liga mladší dorostenci SČ
15.10. 13:00
AKB025
TJ Sokol Bělá p.B. - D.Králové
36 : 28
Český pohár mužů
26.8. 17:45
AM008
TJ Lokomotiva Plzeň - Ústí n.L.
42 : 25
1.liga starší dorostenky - západ
23.4. 14:30
AUA115
DHC Plzeň - Slavia
30 : 23
26.3. 14:00
AUA099
S.Vršovice - Astra Praha
31 : 26
11.3. 18:30
AUA091
DHC Plzeň - Slavoj Žirovnice
30 : 19
1.liga mladší dorostenky
23.4. 16:30
AV115
DHC Plzeň - Slavia
12 : 33
26.3. 12:00
AV099
S.Vršovice - Háje
32 : 23
Společná regionální liga mužů
11.3. 13:00
CR031
HK B Most - Ledeč n.S.
25 : 25
Liga ÚK/MLŽ
14.5. 15:40
MH-1309
Lovosice II - Most
22 : 20
14.5. 14:50
MH-1308
Ústí n/L. - Lovosice I
9 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj, 10.6.2017, hřiště Všenory - výsledky
video
online
Dukla B - Všenory
nezadáno
video
online
Chodov - Všenory
nezadáno
video
online
Všenory - Dukla A
nezadáno
video
online
S.Vršovice - Všenory
nezadáno
video
online
Všenory - L.Vršovice
nezadáno
video
online
L.Vršovice - Chodov
9 : 12
video
online
S.Vršovice - Dukla A
8 : 22
video
online
S.Vršovice - Dukla B
7 : 22
video
online
Dukla A - L.Vršovice
26 : 11
video
online
Dukla B - Chodov
30 : 14
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice
8 : 16
video
online
Dukla A - Chodov
33 : 20
video
online
L.Vršovice - Dukla B
11 : 27
video
online
Dukla A - Dukla B
15 : 16
video
online
Chodov - S.Vršovice
24 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
20
18
1
1
435 : 207
37
2
Dukla A
20
17
1
2
469 : 226
35
3
Dukla C
20
12
0
8
313 : 268
24
4
Chodov
20
5
1
14
255 : 408
11
5
L.Vršovice
20
3
1
16
203 : 396
7
6
S.Vršovice
20
2
2
16
179 : 349
6
7
Všenory
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Kvido Jakubů
Lokomotiva Vršovice
146
Martin Rakouský
Dukla Praha B
122
Jiří Rakouský
Dukla Praha B
122
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kvido Jakubů
Lokomotiva Vršovice
15
Marek Stoklasa
Sokol Vršovice
14
Dan Erebai
Dukla Praha C
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karel Zajíc
TJ JM Chodov
28
Pavel Kohout
Lokomotiva Vršovice
16
Vojtěch Müller
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.