Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Rozpis soutěže
Jaro
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Martin Kasík
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
2.4. 16:00
AC103
VŠ Plzeň - TJ D.Cerekev
33 : 27
4.3. 17:00
AC083
Košutka - Sezimovo Ústí
36 : 19
26.2. 20:30
AC078
Praha 4 - S.Vršovice
27 : 27
20.11. 17:00
AC047
Libčice n. Vlt. - Sezimovo Ústí
32 : 18
25.9. 16:00
AC011
TJ Lokomotiva Plzeň - Libčice n. Vlt.
25 : 19
2.liga muži SVČ
7.5. 16:00
AD129
HK Lovosice B - Jablonec
27 : 24
8.4. 17:00
AD111
Jablonec - Dukla B
23 : 33
10.12. 17:00
AD063
Jablonec - HK Lovosice B
37 : 22
13.11. 13:30
AD037
HK Lovosice B - Slavia
30 : 35
23.10. 15:30
AD032
L.Vršovice - Jablonec
24 : 26
1.liga starší dorostenci
7.5. 14:00
AG129
HK Lovosice - Jičín
33 : 17
13.11. 11:30
AG037
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
26 : 33
2.liga starší dorostenci Č
8.4. 15:00
AH111
ELP Jablonec - Chodov
28 : 44
10.12. 15:00
AH063
ELP Jablonec - TJ D.Cerekev
27 : 25
23.10. 17:30
AH032
L.Vršovice - ELP Jablonec
31 : 25
15.10. 15:00
AH025
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Šťáhlavy
22 : 26
8.10. 12:30
AH019
TJ Sokol Šťáhlavy - ELP Jablonec
43 : 26
1.liga mladší dorostenci
7.5. 12:00
AJ129
HK Lovosice - Jičín
32 : 29
13.11. 09:30
AJ037
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
27 : 35
2.liga mladší dorostenci JČ
8.10. 14:30
AKA019
Sokol Šťáhlavy - Třeboň
33 : 21
2.liga mladší dorostenci SČ
15.10. 13:00
AKB025
TJ Sokol Bělá p.B. - D.Králové
36 : 28
Český pohár mužů
26.8. 17:45
AM008
TJ Lokomotiva Plzeň - Ústí n.L.
42 : 25
1.liga starší dorostenky - západ
23.4. 14:30
AUA115
DHC Plzeň - Slavia
30 : 23
26.3. 14:00
AUA099
S.Vršovice - Astra Praha
31 : 26
11.3. 18:30
AUA091
DHC Plzeň - Slavoj Žirovnice
30 : 19
1.liga mladší dorostenky
23.4. 16:30
AV115
DHC Plzeň - Slavia
12 : 33
26.3. 12:00
AV099
S.Vršovice - Háje
32 : 23
Společná regionální liga mužů
11.3. 13:00
CR031
HK B Most - Ledeč n.S.
25 : 25
Liga ÚK/MLŽ
14.5. 15:40
MH-1309
Lovosice II - Most
22 : 20
14.5. 14:50
MH-1308
Ústí n/L. - Lovosice I
9 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
3. turnaj, 20.5.2017, hřiště Háje - výsledky
video
online
Háje - S.Vršovice
13 : 12
video
online
Slavia - Sokol Bělá
18 : 7
video
online
S.Vršovice - TJ Turnov
12 : 7
video
online
Sokol Bělá - Háje
9 : 21
video
online
TJ Turnov - Slavia
3 : 19
video
online
S.Vršovice - Sokol Bělá
13 : 11
video
online
Háje - Slavia
12 : 12
video
online
Sokol Bělá - TJ Turnov
18 : 11
video
online
Slavia - S.Vršovice
21 : 8
video
online
TJ Turnov - Háje
7 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
12
10
1
1
189 : 100
21
2
Háje
12
10
1
1
163 : 113
21
3
Sokol Bělá
12
5
0
7
141 : 164
10
4
S.Vršovice
12
4
0
8
132 : 148
8
5
TJ Turnov
12
0
0
12
92 : 192
0
Tabulka střelců
Michaela Brezová
Sokol Vršovice
43
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
37
Lucie Přívratská
HC Háje
36
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Přívratská
HC Háje
11
Denisa Hrabětová
HC Háje
8
Sára Kastnerová
TJ Sokol Bělá p.B.
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá p.B.
8
Anežka Vítková
TJ Sokol Bělá p.B.
6
Anna Svobodová
TJ Turnov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.