Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Přebor Prahy žen
Podzim - 1. kolo
8.9.2016
18:15
BB001
Astra Praha C
-
HC Háje
Jaroslav Artl
,
Miroslav Jeřábek
,
6.9.2016
18:30
BB002
Astra Praha B
-
SK Praha 4
Jaroslav Artl
,
Miroslav Jeřábek
,
11.9.2016
16:00
BB003
Wendy Mělník
-
TJ Radlice
9.9.2016
19:45
BB004
Tatran Střešovice A
-
Tatran Střešovice S
Jiří Studecký
,
Martin Studecký
,
25.9.2016
18:00
BB005
HK Slavia VŠ Plzeň B
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Podzim - 2. kolo
nezadáno
16:00
BB006
HK Slavia VŠ Plzeň B
-
HC Háje
16.9.2016
19:45
BB007
Tatran Střešovice S
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Miroslav Jeřábek
,
Jakub Ransdorf
,
12.9.2016
18:45
BB008
TJ Radlice
-
Tatran Střešovice A
Martin Tůma
,
Jaroslav Průžek
,
15.9.2016
18:15
BB009
SK Praha 4
-
Wendy Mělník
Marek Řeháček
,
Marta Sovová
,
15.9.2016
18:15
BB010
Astra Praha C
-
Astra Praha B
Jaroslav Artl
,
Petr Kundrata
,
Podzim - 3. kolo
20.9.2016
18:30
BB011
Astra Praha B
-
HC Háje
Oskar Kříženecký
,
Martin Zych
,
22.9.2016
18:30
BB012
Astra Praha C
-
Wendy Mělník
Marek Řeháček
,
Jakub Janda
,
23.9.2016
19:45
BB013
Tatran Střešovice A
-
SK Praha 4
Adam Pospíšil
,
Jakub Uhlíř
,
18.9.2016
17:00
BB014
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Radlice
18.11.2016
19:45
BB015
Tatran Střešovice S
-
HK Slavia VŠ Plzeň B
Jiří Studecký
,
Martin Studecký
,
Podzim - 4. kolo
9.12.2016
19:45
BB016
Tatran Střešovice S
-
HC Háje
Ondřej Tůma
,
Petr Václavík
,
10.10.2016
18:45
BB017
TJ Radlice
-
HK Slavia VŠ Plzeň B
Jakub Uhlíř
,
Adam Pospíšil
,
20.10.2016
18:15
BB018
SK Praha 4
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Miroslav Jeřábek
,
Jan Kříženecký
,
25.11.2016
19:45
BB019
Tatran Střešovice A
-
Astra Praha C
Oskar Kříženecký
,
Petr Václavík
,
27.9.2016
18:30
BB020
Astra Praha B
-
Wendy Mělník
Miroslav Jeřábek
,
Marek Řeháček
,
Podzim - 5. kolo
1.10.2016
16:00
BB021
Wendy Mělník
-
HC Háje
Janis Aliapulios
,
Radek Seidl
,
30.9.2016
19:45
BB022
Tatran Střešovice A
-
Astra Praha B
Jakub Janda
,
Martin Zych
,
20.11.2016
17:00
BB023
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Astra Praha C
30.3.2017
18:15
BB024
SK Praha 4
-
HK Slavia VŠ Plzeň B
7.10.2016
19:45
BB025
Tatran Střešovice S
-
TJ Radlice
Janis Aliapulios
,
Radek Seidl
,
Podzim - 6. kolo
26.9.2016
18:45
BB026
HC Háje
-
TJ Radlice
Martin Tůma
,
Jaroslav Průžek
,
13.10.2016
18:15
BB027
SK Praha 4
-
Tatran Střešovice S
Miroslav Jeřábek
,
Petr Kundrata
,
3.12.2016
11:00
BB028
HK Slavia VŠ Plzeň B
-
Astra Praha C
11.10.2016
18:30
BB029
Astra Praha B
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Jaroslav Artl
,
Miroslav Jeřábek
,
6.11.2016
16:00
BB030
Wendy Mělník
-
Tatran Střešovice A
Janis Aliapulios
,
Radek Seidl
,
Podzim - 7. kolo
14.10.2016
19:45
BB031
Tatran Střešovice A
-
HC Háje
Oskar Kříženecký
,
Jakub Ransdorf
,
9.10.2016
17:00
BB032
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Wendy Mělník
24.11.2016
18:20
BB033
HK Slavia VŠ Plzeň B
-
Astra Praha B
11.11.2016
19:45
BB034
Tatran Střešovice S
-
Astra Praha C
Oskar Kříženecký
,
Jakub Ransdorf
,
24.10.2016
18:45
BB035
TJ Radlice
-
SK Praha 4
Miroslav Jeřábek
,
Petr Kundrata
,
Podzim - 8. kolo
3.11.2016
18:15
BB036
SK Praha 4
-
HC Háje
Oskar Kříženecký
,
Miroslav Jeřábek
,
7.11.2016
18:45
BB037
TJ Radlice
-
Astra Praha C
21.10.2016
19:45
BB038
Tatran Střešovice S
-
Astra Praha B
Miroslav Jeřábek
,
Petr Václavík
,
13.11.2016
16:00
BB039
HK Slavia VŠ Plzeň B
-
Wendy Mělník
4.11.2016
19:45
BB040
Tatran Střešovice A
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Oskar Kříženecký
,
Miroslav Jeřábek
,
Podzim - 9. kolo
27.11.2016
17:00
BB041
HC Háje
-
TJ Sokol Šťáhlavy
2.12.2016
20:00
BB042
Tatran Střešovice A
-
HK Slavia VŠ Plzeň B
20.11.2016
16:00
BB043
Wendy Mělník
-
Tatran Střešovice S
21.11.2016
18:45
BB044
TJ Radlice
-
Astra Praha B
Martin Tůma
,
Jaroslav Průžek
,
6.10.2016
18:15
BB045
SK Praha 4
-
Astra Praha C
Oskar Kříženecký
,
Marián Šiška
,
Jaro - 10. kolo
23.4.2017
16:00
BB046
HC Háje
-
Astra Praha C
Jakub Ransdorf
,
Ladislav Pokorný
,
20.4.2017
18:15
BB047
SK Praha 4
-
Astra Praha B
10.4.2017
18:45
BB048
TJ Radlice
-
Wendy Mělník
7.4.2017
19:45
BB049
Tatran Střešovice S
-
Tatran Střešovice A
12.4.2017
18:45
BB050
TJ Sokol Šťáhlavy
-
HK Slavia VŠ Plzeň B
Jaro - 11. kolo
18.5.2017
18:30
BB051
HC Háje
-
HK Slavia VŠ Plzeň B
Ondřej Háza
,
Ondřej Tůma
,
9.4.2017
17:00
BB052
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Tatran Střešovice S
12.5.2017
19:45
BB053
Tatran Střešovice A
-
TJ Radlice
Jakub Ransdorf
,
Ladislav Pokorný
,
23.4.2017
15:00
BB054
Wendy Mělník
-
SK Praha 4
25.4.2017
18:30
BB055
Astra Praha B
-
Astra Praha C
Jaroslav Artl
,
Martin Tůma
,
Jaro - 12. kolo
15.6.2017
18:00
BB056
HC Háje
-
Astra Praha B
Radek Seidl
,
Janis Aliapulios
,
21.5.2017
15:00
BB057
Wendy Mělník
-
Astra Praha C
4.5.2017
18:15
BB058
SK Praha 4
-
Tatran Střešovice A
Miroslav Jeřábek
,
Vojtěch Beňuš
,
24.4.2017
18:45
BB059
TJ Radlice
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Miroslav Jeřábek
,
Jaroslav Průžek
,
1.6.2017
19:30
BB060
HK Slavia VŠ Plzeň B
-
Tatran Střešovice S
Jaro - 13. kolo
14.5.2017
16:00
BB061
HC Háje
-
Tatran Střešovice S
Marek Bareš
,
David Šlezingr
,
14.5.2017
16:30
BB062
HK Slavia VŠ Plzeň B
-
TJ Radlice
11.5.2017
18:15
BB063
TJ Sokol Šťáhlavy
-
SK Praha 4
11.5.2017
18:15
BB064
Astra Praha C
-
Tatran Střešovice A
Janis Aliapulios
,
Vojtěch Beňuš
,
14.5.2017
14:30
BB065
Wendy Mělník
-
Astra Praha B
Jaro - 14. kolo
28.5.2017
16:00
BB066
HC Háje
-
Wendy Mělník
Kamil Navrátil
,
Martin Tůma
,
20.6.2017
18:30
BB067
Astra Praha B
-
Tatran Střešovice A
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
18.5.2017
18:15
BB068
Astra Praha C
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Miroslav Jeřábek
,
Vojtěch Beňuš
,
27.4.2017
18:15
BB069
HK Slavia VŠ Plzeň B
-
SK Praha 4
Josef Gebauer
,
Vojtěch Beňuš
,
22.5.2017
18:45
BB070
TJ Radlice
-
Tatran Střešovice S
Marek Řeháček
,
Marián Šiška
,
Jaro - 15. kolo
5.6.2017
18:45
BB071
TJ Radlice
-
HC Háje
Ondřej Tůma
,
Petr Kundrata
,
19.5.2017
19:45
BB072
Tatran Střešovice S
-
SK Praha 4
Lukáš Veselý
,
Ondřej Pleskač
,
25.5.2017
18:15
BB073
Astra Praha C
-
HK Slavia VŠ Plzeň B
Jaroslav Artl
,
Vojtěch Beňuš
,
21.5.2017
17:00
BB074
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Astra Praha B
26.5.2017
19:45
BB075
Tatran Střešovice A
-
Wendy Mělník
Miroslav Jeřábek
,
Marek Bareš
,
Jaro - 16. kolo
nezadáno
16:00
BB076
HC Háje
-
Tatran Střešovice A
Marek Bareš
,
Marián Šiška
,
nezadáno
14:30
BB077
Wendy Mělník
-
TJ Sokol Šťáhlavy
25.5.2017
20:00
BB078
Astra Praha B
-
HK Slavia VŠ Plzeň B
Jaroslav Artl
,
Vojtěch Beňuš
,
31.3.2017
19:45
BB079
Astra Praha C
-
Tatran Střešovice S
1.6.2017
18:15
BB080
SK Praha 4
-
TJ Radlice
Miroslav Jeřábek
,
Marek Řeháček
,
Jaro - 17. kolo
8.6.2017
18:15
BB081
SK Praha 4
-
HC Háje
Miroslav Jeřábek
,
Marián Šiška
,
8.6.2017
18:15
BB082
Astra Praha C
-
TJ Radlice
6.6.2017
18:30
BB083
Astra Praha B
-
Tatran Střešovice S
Petr Kundrata
,
11.6.2017
15:00
BB084
Wendy Mělník
-
HK Slavia VŠ Plzeň B
11.6.2017
17:00
BB085
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Tatran Střešovice A
Jaro - 18. kolo
18.6.2017
16:00
BB086
TJ Sokol Šťáhlavy
-
HC Háje
8.6.2017
19:30
BB087
HK Slavia VŠ Plzeň B
-
Tatran Střešovice A
9.6.2017
19:45
BB088
Tatran Střešovice S
-
Wendy Mělník
Miroslav Jeřábek
,
Ondřej Pleskač
,
13.6.2017
18:30
BB089
Astra Praha B
-
TJ Radlice
Jaroslav Artl
,
Jakub Janda
,
15.6.2017
18:15
BB090
Astra Praha C
-
SK Praha 4
Miroslav Jeřábek
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.