Praha
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Kamil Sochor
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1979
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
63
Starty
2.liga muži SVČ
06.05. [AD132]
Dukla B - Loko Louny
28 : 26
2 branek
29.04. [AD121]
Loko Louny - Slavia
25 : 31
7 branek
22.04. [AD120]
Loko Louny - L.Vršovice
35 : 15
4 branek
08.04. [AD110]
Sokol Úvaly - Loko Louny
28 : 25
4 branek
02.04. [AD107]
Loko Louny - Jablonec
30 : 21
3 branek
25.03. [AD099]
Kolín - Loko Louny
27 : 20
5 branek
19.03. [AD094]
Loko Louny - Ústí n.L.
33 : 36
5 branek
12.03. [AD088]
1.HC Pardubice - Loko Louny
28 : 30
3 branek
25.02. [AD077]
Ml. Boleslav - Loko Louny
30 : 29
0 branek
18.02. [AD068]
Loko Louny - Náchod "B"
36 : 23
4 branek
12.02. [AD081]
Loko Louny - HK Lovosice B
27 : 34
4 branek
10.12. [AD066]
Loko Louny - Dukla B
27 : 31
3 branek
04.12. [AD055]
Slavia - Loko Louny
29 : 30
3 branek
27.11. [AD054]
L.Vršovice - Loko Louny
36 : 30
5 branek
18.11. [AD044]
Loko Louny - Sokol Úvaly
36 : 24
6 branek
12.11. [AD041]
Jablonec - Loko Louny
34 : 26
3 branek
23.10. [AD033]
Loko Louny - Kolín
28 : 24
0 branek
15.10. [AD028]
Ústí n.L. - Loko Louny
33 : 23
2 branek
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.